Все просто. Ті хто здатні розуміти твої абстрактні, філософські, емоційні речі як правило вже мають свої такі ж сформовані думки які збігаються або частково збігаються з твоїми тому навіть якщо читають то нічого не коментують. Більшість новачків цікавить не якийсь "шлях" чи бачення тих чи інших речей чи процесів а універсальний рецепт як почати фотографувати добре. Більшість шукає простих шляхів, покрокових інструкцій, мануалів як за 10 кліків зробити класно. Така ситуація на "ринку". Звісно, є такі кому це цікаво але таких мало.
Більшість того про що ти пишеш повинно бути на підсвідомому рівні в фотографа, на рівні відчуттів, смаку і стилю. Ці речі доволі інтимні для фотографа (ІМХО). Якщо цього нема то людині буде не цікаво читати такі статті і вона буде вважати їх скучними.
Як би це не звучало але якість аудиторії залишає бажати кращого. Забугорні пейзажисти як правило значно вищого рівня ніж наші. Тому я не здивований :) Ніхто не хоче вчитись довго, всі хочуть швидкого результату, ніхто не хоче розуміти суть речей, всі хочуть мати універсальні солюшени на всі випадки життя.
Як заманити адекватних пейзажистів в блог? Хороше питання, я думаю їх більше б цікавили якісь практичні розповіді по процесі пейзажної зйомки. Тобто опис процесу починаючи від підготовки, продовжуючи процесом, компоновкою планів, образів, закінчуючи відбором фото.
P.S. Впевнений що сама популярна стаття була би по обробці фото)) P.S.S. Взагалі блоги як такі зараз в нашому сегмені стають менш популярні ніж всякі соцмережі, нажаль
Ті хто здатні розуміти твої абстрактні, філософські, емоційні речі як правило вже мають свої такі ж сформовані думки які збігаються або частково збігаються з твоїми тому навіть якщо читають то нічого не коментують.
Більшість новачків цікавить не якийсь "шлях" чи бачення тих чи інших речей чи процесів а універсальний рецепт як почати фотографувати добре.
Більшість шукає простих шляхів, покрокових інструкцій, мануалів як за 10 кліків зробити класно. Така ситуація на "ринку".
Звісно, є такі кому це цікаво але таких мало.
Більшість того про що ти пишеш повинно бути на підсвідомому рівні в фотографа, на рівні відчуттів, смаку і стилю. Ці речі доволі інтимні для фотографа (ІМХО).
Якщо цього нема то людині буде не цікаво читати такі статті і вона буде вважати їх скучними.
Як би це не звучало але якість аудиторії залишає бажати кращого. Забугорні пейзажисти як правило значно вищого рівня ніж наші.
Тому я не здивований :)
Ніхто не хоче вчитись довго, всі хочуть швидкого результату, ніхто не хоче розуміти суть речей, всі хочуть мати універсальні солюшени на всі випадки життя.
Як заманити адекватних пейзажистів в блог? Хороше питання, я думаю їх більше б цікавили якісь практичні розповіді по процесі пейзажної зйомки.
Тобто опис процесу починаючи від підготовки, продовжуючи процесом, компоновкою планів, образів, закінчуючи відбором фото.
P.S. Впевнений що сама популярна стаття була би по обробці фото))
P.S.S. Взагалі блоги як такі зараз в нашому сегмені стають менш популярні ніж всякі соцмережі, нажаль
Reply
Reply
Leave a comment