(no subject)

Nov 04, 2004 11:03

Hoi,

Ik ben nu op school en heb momenteel niets te doen. In de gymzalen is er een 'banenmarkt' aan de gang. Ik heb er wel even rondgelopen, maar ik heb er eigenlijk niets te zoeken dus dacht ik;"dan ga ik maar een berichtje typen."

In de gymzaal waren er wel een paar leuke 'kraampjes'. Er was een leuk kraampje van electrotechniek, lieten ze allemaal robots (robotten??) zien, er was een leuk kraampje van de landmacht/marine/luchtmacht (of; het leger), er was iets met architectuur, waar ze allemaal huizen hadden gebouwd van ijscostokjes en het was dus eigenlijk best wel leuk, maar ik heb er niet zo veel aan :P.

De komende week heb ik een druk programma. Het is de laatste week voordat ik weer terug ga naar Nederland en ik heb nog 'veel' te doen. Morgen is het de verjaardag van Kaitlin en dat gaan we vieren, ook heb ik nog een voetbalwedstrijd morgenavond, zaterdag gaan we 'downtown' voor de laatste keer, zondag gaan we schaatsten, maandag, dinsdag en woensdag naar school, donderdag naar Toronto en daar blijven slapen bij famillie en vrijdag gaan we naar de CN tower en 's avonds ga ik dan naar huis. Best nog maar kort eigenlijk.

Mijn memorycard is eindelijk vol. Er staan geloof ik 275 foto's op, best wel veel :P. Ik heb nog een reserve memorycard en daar passen denk ik 32 foto's op, als ik het me goed herinner. Dat moet wel genoeg zijn voor de komende week (hoop ik).

Ik moet ook nog een cadeautje kopen voor Wim en Hennie, dat zal ik waarschijnlijk zaterdag gaan doen. Ik moet ook nog iets van een presentje kopen voor de Fam. MacNaughton, zal ik ook zaterdag doen. Er is eigenlijk best nog wel veel te doen :P. Als je nog andere dingen hebt, stuur dan een berichtje ofzo :P, dat ik het niet vergeet.

Nou, ik ga 'lunchen', dus tot ziens.

Remco
Previous post Next post
Up