Sep 21, 2009 13:53
You are the sun,
you are the only one.
My heart is blue,
my heart is blue for youuuu.
Shit en nu baal ik echt dat ik me kut voelde tijdens de Subways op Sziget want ze zijn echt coooool (en de bassiste is gewoon ziek van hyperheid, holy god).
Anywaaaays, ik wilde hier iets schrijven, maar weet niet meer wat.
Ben vant weekend 4x naar de bios geweest (kaartjes waren maar 2 euro per stuk);
Harry Potter (omdat die film gewoon cool is),
The Hangover (holy god.. hoe fout xD hoe komen ze er op),
The Accidental Husband (die was gewoon lief en schattig en erg depressie-opwekkend),
Inglorious Bastards (ge-wel-dig, je echt serieus. Ik vond em zooo cool! Moet je voorstellen dat we dus voor deze film al om kwart voor 11 op zaterdagochtend in de bios zaten he!)
Nog meer nieuws?
Ik heb bericht gekregen dat er 1 stage plek vrij is bij een bedrijf in Cambodja, en daar ga ik duidelijk op solliciteren want dat is precies wat ik wil. Najah wel ongeveer. En nee ik kan het niet uitleggen. En nu dus allemaal duimen voor me, want ik wil dit écht!
En aankomend weekend ga ik met 2 huisgenootjes naar Bratislava. Vertrekken om 6.30 op zaterdagochtend (tis 3-4 uurtjes rijden ofzo?) en komen terug op zondag in de namiddag, wat perfect is!
En vanavond naar een concert in de Gödör Klubb. Ofzoiets. Daar ben ik nog niet geweest dus ben benieuwd. En dan donderdag word het weer Morrisons om Christina's (huisgenoot) verjaardag te vieren. Oh en wie weet woensdag weer de schotse pub maar dat weet ik allemaal niet. En zo klinkt het alsof ik allemaal heel veel doe en heel veel uitga. Wat ik op zich al meer doe dan in nederland maar dat is niet zo moeilijk.
Had ik al verteld dat ik Boedapest echt wel geweldig vind? Het is vreemd om me te realiseren dat ik hier gewoon woon, in een grote stad. Een hoofdstad notabene in centraal Europa. Ik kan het me niet voorstellen en het voelt nu al 6 weken lang als vakantie en heb het idee dat de komende 3 maanden ook als vakantie gaan voelen. Echt heel maf. Maar het is vast alleen een goed teken he?
En straks naar de fitness: fat burning class! Ik ga vast helemaal kapot, vooral gezien mijn lichamelijke conditie (die op min tien staat geloof ik), hoewel ik hier wel bijna hele marathons loop.
Amanda <3 Boedapest.
Misschien moet ik hier maar gewoon blijven ;)