Думаю, їх там просто навчають "мови жестів" (існує купа різних посібників та навіть курсів з цієї теми - вона має назву "мова тіла"), мовляв, одні жести позитивно впливають на авдиторію, інші - негативно. Зокрема, куди "подіти" руки, коли вони нічим не зайняті, але у всіх на виду. Наприклад, категорічно забороняється складати руки на грудях, якщо ти хочеш розположити до себе співбесідника - вважається що така поза одразу відштовхує, "закриває" можливість діялогу тощо. Хоча ці "науки" не враховують національні особливості жестикуляції, які в різних народів різні, а підганяють усе під один американський стандарт. Хоча, наприклад, рекомендується дивитися співбесіднику просто ввічі (мовляв, це свідчить про відкритисть намірів, чесність), а в нашій культурі навпаки такий прямий погляд сприймається як виклик, агресія.
Этим "ромбиком" они уже замучили. Странно. Кому надо, то и так всё знает. А остальным - зачем? Мне бы не пришло в голову сложить так руки, даже во время ожидания, когда их вроде бы некуда деть.
Comments 2
Хоча ці "науки" не враховують національні особливості жестикуляції, які в різних народів різні, а підганяють усе під один американський стандарт. Хоча, наприклад, рекомендується дивитися співбесіднику просто ввічі (мовляв, це свідчить про відкритисть намірів, чесність), а в нашій культурі навпаки такий прямий погляд сприймається як виклик, агресія.
Reply
Reply
Leave a comment