Узаконение самостроев.

Nov 19, 2013 00:18



Оригинал взят у price_club в Принятие домов в упрощенном порядке.

Самобуди є як об'єкт нерухомості , зведений на невідведених для цих цілей ділянці , а також нерухомість (споруди, будівлі , споруди , приватні будинки , прибудови , надбудови , облаштовані мансарди , горища , поглиблені і вириті підвали тощо) створена без отримання на це відповідного дозволу або зведена з порушенням містобудівних норм , правил , регламентів .
Чинне законодавство , в якості одного з варіантів вирішення даної проблеми , передбачає знесення самовільно зведених об'єктів , але , тим не менш , є і деякі способи легалізації самобуду. У даному випадку питання безпеки експлуатації такого об'єкта повинні стояти на першому місці. Та враховувати ініціативи міської влади з припинення самовільного будівництва  і постійного коригування містобудівної політики. У процесі узаконення може виникнути і конфлікт з місцевою владою. Так, може з'ясуватися, що будівля самовільно побудовано на земельній ділянці, що не може бути переданий у користування або оренду, і отримати землевідведення буде неможливо. Тому ми настійно рекомендуємо до виробництва будь-яких робіт таки оформляти дозвільну документацію , але якщо вже Ви вчасно не подбали про це , то наші фахівці готові розглянути Вашу ситуацію по самовільно зведених об'єктів і запропонувати найбільш ефективні шляхи оформлення самовільно зведеної ( реконструйованого ) об'єкта у власність Замовника у відповідності з діючими нормами і правилами.

Про що розповідають люди:

"Так 170 грн.-це офіційний штраф, а ще оцінка, техумови, новий техпаспорт (який двічі переробляли), рішення виконкомів і т.д. і т.п. загалом мені це коштувало більше року поневірянь та більше 1000 у.о. Загалом навчена гірким досвідом другий самобуд узаконила за ту ж суму, але всього за 1 місяць, тільки вже через посередника".


самострой, житлове право

Previous post Next post
Up