Насправді народжуваність від лісу не залежить) У Чернігівській, Сумській, Київській та меншою мірою Житомирській областях ніякої кореляції немає. Ріпкинський р-н Чернігівської обл. Народжених - 244 (8,2 на 1000) Природний приріст -491 (-16,6 на 1000)
Семенівський р-н Чернігівської обл. Народжених - 181 (9,6 на 1000) Природний приріст -182 (-9,7 на 1000)
Ну можна ще запропонувати твердження що Рівненська і Волинська області межують із Польщею і наш народ туди мотається постійно. А у Верховині процвітає туризм. А на Чернігівщині такого немає. Для мене Чернігівська область взагалі загадка. Чому вона так пропадає. Я там буваю час від часу по-роботі. До речі в народі Чернігів чомусь називають містом нареченех. Там дуже багато красивих дівчат і з вигляду їх ніби більше ніж хлопців.
І не Польща. У лісових районах на кордоні з Польщею (Любомльський, Старовижівський, Шацький) народжуваність зовсім не висока. Взагалі ніякого зв'язку з економікою народжуваність не має. Єдине, що у благополучних районах, якщо до них мігрує молодь, коефіцієнт за рахунок цього трохи вищий. Але не фертильність.
"До речі в народі Чернігів чомусь називають містом нареченех. Там дуже багато красивих дівчат і з вигляду їх ніби більше ніж хлопців."
У Чернігівській, Сумській, Київській та меншою мірою Житомирській областях ніякої кореляції немає.
Ріпкинський р-н Чернігівської обл.
Народжених - 244 (8,2 на 1000)
Природний приріст -491 (-16,6 на 1000)
Семенівський р-н Чернігівської обл.
Народжених - 181 (9,6 на 1000)
Природний приріст -182 (-9,7 на 1000)
Reply
Reply
Взагалі ніякого зв'язку з економікою народжуваність не має. Єдине, що у благополучних районах, якщо до них мігрує молодь, коефіцієнт за рахунок цього трохи вищий. Але не фертильність.
"До речі в народі Чернігів чомусь називають містом нареченех. Там дуже багато красивих дівчат і з вигляду їх ніби більше ніж хлопців."
Кожне друге місто так називають)
Reply
Leave a comment