В Україні створюється нова партія "Праві". Як передає "Інтерфакс",
ініціатори об'єднання мають намір створити партію, що стане опорою середньому класу, мають намір перетворити Україну на парламентсько-президентську республіку, виступають за євроінтеграцію та вступ до НАТО, мають намір запропонувати радикально нову соціально-економічну політику, підтримувати і розвивати українську мову та культуру.
"Ми починаємо непростий шлях, наш девіз - "всі однакові, ми - інші". Ми хочемо бути чесними і порядними людьми, донести до громадян України, що вони можуть бути сильними, якщо вони самоорганізуються та візьмуть владу у свої руки у своєму дворі, районі, області"
Гаразд, тоді у мене питання.
Ось логотип партії, я так розумію?
- Це лише я спершу прочитав гасло як "Праві всі однакові, ми - інші" і сприйняв його за чергову наліпку якоїсь лівої структури? Достатньо було б перенести гасло вгору від назви партії - але до цього чомусь не додумалися.
- Це лише мені фігура з широко розставленими ногами, закинутою головою та нахиленим до неї конусом нагадала
п'яного чоловіка, який намагається вилити в себе останні краплі з пляшки?
- Окей, припустімо, що це - мітингар, який щось кричить у примітивний рупор (мегафон виглядає інакше). Чому партія середнього класу асоціюється з фігурою протестувальника, який щось кричить у небо?
- Чому на емблемі - кольори прапора УРСР?
Я сподіваюся, що це не затверджений логотип, а лише один з варіантів. Просто наводжу його за приклад того, як візуальний символ може фактично спотворювати декларовану ціль певної структури.
Чи ж не так?