Рік тому в фотозвіті з Бердичева я
розмістив ось цю світлину
Важко було повірити, що зовсім скоро на місці розкішного старовинного будинку я побачу пустир. Як з'ясувалось, зробити цей великий подвиг владі міста було не так просто
В історичному центрі Бердичева незабаром стане менше будинків, які бачили народження всього міста. На початку березня вже розпочався демонтаж аварійного будинку на розі вулиць Свердлова-К. Лібкнехта, відселені мешканці якого отримали квартири в різних районах міста. Протягом місяця комунальні служби розібрали дах аварійного будинку, а решту робіт планувалось виконати після того, як знайдеться підрядник, який погодиться виконати роботу з мінімальними для міста витратами. Бердичівляни на те й бердичівляни, щоб зуміти скласти кошторис саме по-бердичівськи - деякі підприємства оцінили демонтаж будинку аж у півмільйона гривень, але таких коштів в бюджеті немає.
Замість примарно-надуманих робіт вартістю півмільйона, чи 300 тисяч гривень, влада тверезо й продумано продовжує шукати варіант знесення з мінімальними витратами. Схоже вихід з непростої ситуації знайдено. Вже у вівторок, 24 квітня, до аварійного будинку комунальники підтягнули важку артилерію - кілька тракторів та екскаватори, що жваво взялись знімати третій поверх приміщення.
© Але знесення "аварійного" будинку виявилось не таким простим завданням
Click to view
Click to view
Ну, нічого-нічого. Зрештою все закінчилося добре: в Бердичеві стало менше на один об'єкт туристичної уваги. Всі задоволені. Завіса.