Концепцію, яка дає підстави для глобалізації, ми називаємо «неолібералізмом». Це нова релігія, яка дозволить, щоб цей процес був доведений до кінця. У Четвертій світовій війні знову завойовують території, знищують супротивника і управляють вже захопленими землями.
Питання в тому, які території необхідно завойовувати і хто є супротивником. Оскільки попередній супротивник вже зник, ми стверджуємо, що нинішнім супротивником є людство. Четверта світова війна знищує людство у міру того, як глобалізація стає універсалізацією ринку. Все людське, що виникає на шляху ринкової логіки, оголошується ворожим і підлягає знищенню. У цьому сенсі всі ми є супротивником, який повинен бути переможений: індійці, не індійці, спостерігачі за дотриманням прав людини, вчителі, інтелектуали, артисти. Будь-який, що рахує себе вільним і таким що не є.
У чому полягає основна проблема глобалізації монополярного світу? У національних державах, опорах, культурах, формах взаємостосунків усередині кожного з народів, у всьому тому, що робить їх різними. Хіба може це село стать світовий і весь світ однаковим, якщо всі такі різні? Коли ми говоримо про необхідність зруйнувати і спустошити національні держави, це не обов'язково означає фізичне знищення людей, але обов'язково - це знищення різних форм людських взаємостосунків. Після руйнування необхідне відновлення. Відновити території і відвести на них людям місце, яке визначать закони ринку, - саме до цього веде глобалізація.