Народні прикмети.

Nov 21, 2009 10:22

До сьогодні не можу повністю оговтатися.
Їдемо вчора на села оформляти "купівлю-продаж" нижчеописаної господарки. Заїхав додому, пообідав. Посідали і поїхали. Так, як то була середина робочого дня, вирішили з Сихова їхати на окружну дорогу.
Виїхали. Там теж не було зовсім вільно - їде якийсь "зіл"-"газ" з цистерною. Ну, сунем... Але не стоїмо.
Погода, хочу сказати, була просто казкова - сонечко, майже без вітру... Тут щось починає потрошку хляпати на машину. Таке враження, ніби починається дощ. Але ж - сонце світить! Ще за якусь хвилю до нас доходить - попереду їде асенізатор. Видно той ваділа вікрив якийсь кран, щоб вилляти свій дорогоцінний вантаж на окружній дорозі, щоб потім менше з тим бавитися.
Ще за якусь хвилю в машині почався жахливий сморід! Капєц!!! Зупинилися біля найближчої автомийки (благо, їх багато при дорозі) і попросили добре зілляти шлангом, щоб усунути ті наслідки.
Поки хлопака поливав наші "жігулі", в нас виникло запитання - кажуть, що коли нагадить на голову пташка, це - до грошей. А що може означати ця прикмета? :-)

гімно, авто, прикмети

Previous post Next post
Up