але у нас ще менталвтет нації не вийшов на рівень такої самосвідомості, щоб працювати, заробляти в межах своєї держави, споживати українське. в цьому сенсі мені подобається вислів "будь 482!" я останнім часом так і купую товари лише з таким штрихкодом! підтримую як можу, але бізнесмени іти на зустріч споживачам не поспішають... з усіма цими останніми проблемами з експортом цілком логічною була б поява на українському ринку більшої кількості продуктів і за зниженими цінами, але куди там!!! скрізь кричать про те, що сири гниють, що тепер без імпорта дівати його нікуди, а на прилавках супермаркетів як було все дороге та імпортне - так і лежить. ну звісно ж - краще нехай згниє, ніж продати дешевше! а село страждає, бо здає свою продукцію ділкам воно за ще більш зниженою ціною і в менших кількостях... сумно це все :(
Comments 2
але у нас ще менталвтет нації не вийшов на рівень такої самосвідомості, щоб працювати, заробляти в межах своєї держави, споживати українське.
в цьому сенсі мені подобається вислів "будь 482!"
я останнім часом так і купую товари лише з таким штрихкодом! підтримую як можу, але бізнесмени іти на зустріч споживачам не поспішають... з усіма цими останніми проблемами з експортом цілком логічною була б поява на українському ринку більшої кількості продуктів і за зниженими цінами, але куди там!!! скрізь кричать про те, що сири гниють, що тепер без імпорта дівати його нікуди, а на прилавках супермаркетів як було все дороге та імпортне - так і лежить. ну звісно ж - краще нехай згниє, ніж продати дешевше!
а село страждає, бо здає свою продукцію ділкам воно за ще більш зниженою ціною і в менших кількостях...
сумно це все :(
Reply
Стосовно продовольства, то 90-95% спожитого в Україні має українське походження. Це досить великий відсоток.
Мова дещо про інше. Кажучи об'єктивно Україна і не мала шансів.
Reply
Leave a comment