May 22, 2006 19:29
Woow, ik ben zomaar trots op mijzelf! Gisteren had ik echt een stressdag, in de ochtend een wedstrijd en heel gisteren middag geschiedenis in me kop lopen stampen. Oewf maar het was het waard. Het examen geschiedenis was veel makkelijker dan ik had gedacht en er werd relatief weinig gevraagd integenstelling tot wat je moest leren. Ik heb de toets thuis nagekeken en ik zou tussen de 5 en 7 moeten hebben.
Nederlands was echt een piece of cake, gewoon echt te makkelijk, en dat voor een dyslect. Voor nederlands zou ik tussen de 6,5 en 8,5 moeten hebben.
Morgen Muziek en Wiskunde A12, wiskunde even doornemen en muziek beetje leren en dan zou het goed moeten komen:D
Owowo! het staat overal zowat maar ik heb vanmiddag bij de wibra twee te koele tijger en panter print riemen gekocht voor 1,50 per stuk:D