«Війна проти України готувалася дуже довго, як мінімум десять років. Вона почала готуватися як мінімум влітку 2003 року. Принципове рішення про початок війни було прийнято в середині червня 2013 року. Це було оформлено рішенням Ради Безпеки Росії 5 липня 2013. Про те, що війна почалася Путін оголосив 27 липня 2013 в Києві на конференції, яку проводив «Український вибір» пана Медведчука.
Тому Майдан - це результат тієї війни, яка довго готувалася. Це війна проти України, на що суспільство відреагувало Майданом. Тоді в липні 2013 року було прийнято рішення, що будуть застосовуватися різні методи - від інформаційної війни, лінгвістичної війни, санітарної, дипломатичної, економічної - аж до військових засобів. На превеликий жаль, ця війна не закінчилася, вона триває, і вона буде продовжаться. І в цій війні є тільки один вихід - перемогти.
У цій війні, на жаль, застосовуються дуже брудні методи. Ці люди не обмежують себе ніякими засобами. Те, що відбулося на Майдані - не перший раз, коли це сталося. Це відбувалося вже кілька разів. Я нагадаю. Коли в січні 1991 року у Вільнюсі відбувся розстріл литовців у телевізійної вежі, там загинуло 13 литовців, цивільних осіб. Менше відомо, що тоді ж і там же був убитий офіцер КДБ. У литовців не було ніякої зброї. Він був убитий снайперської кулею в просвіт між каскою і бронежилетом, в шию. Цей снайперський постріл, як і у багатьох інших литовців, був здійснений спецназом, який був відряджений до Вільнюса в січні 1991 року.
У жовтні 1993 року в Москві під час так званих жовтневих подій, коли йшла колона демонстрантів, кілька демонстрантів були вбиті снайперськими пострілами. Одночасно з цим були вбиті три співробітника міліції тими ж снайперськими пострілами.
Мені і моїм колегам треба було кілька років, щоб розслідувати початок російсько-грузинської війни 2008 року. У ніч з 7 на 8 серпня 2008 107-й загін спецназу 10-й краснодарської бригади спецназу, розмістившись заздалегідь в будівлі казарми, у верхньому містечку Цхінвалі, зайнявши верхні поверхи і дах, відкрив снайперський вогонь по російським миротворцям. В результаті цього вогню був убитий командир розвідувального взводу, також був поранений інший офіцер. Він був убитий снайперським пострілом в просвіт між каскою і бронежилетом.
Та ж історія, тільки в набагато більших масштабах повторилася тут в Києві 20 лютого, коли такі ж групи спецназу, снайпери обстрілювали і ту, і іншу сторони з абсолютно конкретними цілями », - розповів Андрій Ілларіонов.
«Война против Украины готовилась очень долго, как минимум десять лет. Она начала готовиться как минимум летом 2003 года. Принципиальное решение о начале войны было принято в середине июня 2013 года. Это было оформлено решением Совета Безопасности России 5 июля 2013 года. О том, что война началась Путин объявил 27 июля 2013 года в Киеве на конференции, которую проводил «Украинский выбор» господина Медведчука.
Поэтому Майдан - это результат той войны, которая долго готовилась. Это война против Украины, на что общество отреагировало Майданом. Тогда в июле 2013 года было принято решение, что будут применяться разные методы - от информационной войны, лингвистической войны, санитарной, дипломатической, экономической - вплоть до военных средств. К большому сожалению, эта война не закончилась, она продолжается, и она будет продолжатся. И в этой войне есть только один выход - победить.
В этой войне, к сожалению, применяются очень грязные методы. Эти люди не ограничивают себя никакими средствами. То, что произошло на Майдане - не первый раз, когда это произошло. Это происходило уже несколько раз. Я напомню. Когда в январе 1991 года в Вильнюсе произошел расстрел литовцев у телевизионной башни, там погибло 13 литовцев, гражданских лиц. Меньше известно, что тогда же и там же был убит офицер КГБ. У литовцев не было никакого оружия. Он был убит снайперской пулей в просвет между каской и бронежилетом, в шею. Этот снайперский выстрел, как и у многих других литовцев, был совершен спецназом, который был отряжен в Вильнюс в январе 1991 года.
В октябре 1993 года в Москве во время так называемых октябрьских событий, когда шла колонна демонстрантов, несколько демонстрантов были убиты снайперскими выстрелами. Одновременно с этим были убиты три сотрудника милиции теми же снайперскими выстрелами.
Мне и моим коллегам потребовалось несколько лет, чтобы расследовать начало российско-грузинской войны 2008 года. В ночь с 7 на 8 августа 2008 года 107-й отряд спецназа 10-й краснодарской бригады спецназа, разместившись заранее в здании казармы, в верхнем городке Цхинвали, заняв верхние этажи и крышу, открыл снайперский огонь по российским миротворцам. В результате этого огня был убит командир разведывательного взвода, также был ранен другой офицер. Он был убит снайперским выстрелом в просвет между каской и бронежилетом.
Та же история, только в гораздо больших масштабах повторилась здесь в Киеве 20 февраля, когда такие же группы спецназа, снайперы обстреливали и ту, и другую стороны с совершенно конкретными целями», - рассказал Андрей Илларионов.
http://moscou-actu.livejournal.com/