Друзі, і все ж таки весна. Приєднуйтесь до обговорення знань, того, що робить цей світ трішечьки безпечнішим та кращим. Хтось з вас читав книги Уолтера Рассела?
Тримаємо рух до ЦИВІЛІЗАЦІЙНОГО НЕ ТІЛЬКИ МАЙБУТНЬОГО, а й ТЕПЕРІШНЬОГО!
Ітак, картина від ШІ "Кристал знань".
Click to view
Розпочинаємо дискусію на тему книг Уолтера Рассела.
Друзі, є куб, а є сфера. А в природі нашого світу є завжди дві половини одного цілого. Але ж, якщо ми будемо з вами уважними, то зрозуміємо, що відома всім трійця (троица) більш правдиве зображення існуючих сил. Є три частини нашого світу: 1 - статика (це те, що названо "Білиий Світ" він же "Бог", і т.п., а є діяльність його мислення, це дві частини, котрі творять наш світ). В нашому світі все має поділ на ці дві матеріальні частини, а тримає їх в своїй так сказать руці - Бог, він же статика, він же основа. Рассел приводить приклад гойдалки, щоб гойдатись на чомусь, тобто породжувати хвилі життя, включити маятник життя, нам потрібна основа, до котрої буде кріпитися наша гойдалка так би мовити, основа повинна бути нерухомую (статичною). Ітак, нерухома основа породить дві частини одного цілого, якщо приклад гойдалки, маятника, то це рух в одну і іншу сторону. Два рухи, один в одну сторону, інший в другу, будуть відображенням нашого з вами життя. В одну сторону буде здебільшого діяти батьківський принцип (енергія ян), а в іншу здебільшого материнський принцип (інь). Чому я кажу здебільшого. Тому що два принципа задіяні напротязі всього руху, але перевершує один принцип одного в першій і другій половині руху. Зрозуміли? Від народження до середини життя, батьківський принцип ян більше працює, а в іншиій половині материнський принцип інь. Ян - це зтиснення (гравітація), інь - це розширення (радіація). І все в світі породжено цими 3-ма частинами, статикою, котра випуская з себе рух (янь-інь). Як приклад, поняття матерії та простору. Матерія - це зтисненний простір, а простір - це розширена матерія. І так в всіх явищах і частках нашого Всесвіту.
А тепер про куб і сферу. Куб - це материнский принцип розширення, кристалізація, радіація, холод. Сфера - батьківський принцип зтиснення, гравітація, тепло. Куб і сфера - це одно, але воно представляє різні половини одного й того самого процесу руху. Уявіть сферу в кубі. Що ви побачите по кутках (углах)? Правильно, дещо пірамідальне, і ви нарахуєте 8 кутів, 8 пірамід, крайніх точок цієї системи. Чому час боїться пірамід? Друзі, ваші припущення на цю тему. Що там копиться по кутах? І дивлячись на сферу в кубі ми розуміємо, що є такі точкі в кубі, котрих сфера не торкається, ці самі 8 кутів. Що це означає на ваш погляд? І чому тут ми можемо згадати казку про Кая і Герду?
Click to view
І ще друзі, як на ваш погляд, кут і кутя має щось спільне, і якщо має, то що це?
Також поміркуйте над поняттям угол и уголь. Рассел говорить, що наш матеріальний світ весь складений з вуглецю (углерод), вся таблиці елементів, то й є вуглець, але в різних своїх станах, від народження до зникнення (зникнення нам видається смертю, хоча це не так). Так ось, в якому стані знаходится вуглець на шкалі свого життя від народження до смерті, як в ньому домінує стиск-розширення, таким він нам бачиться елементом, хоча все це вуглець.