Siis... te ette vain voi olettaa, et sivuuttaisin tän asian täällä... >:D Siis... *yrittää tasata hengitystä ja epäoonistuu* Mä olen nyt lievässä.. miten tän nyt sanosin henkisessä epätasapainossa, ja kaikki on näiden kuvien syytä, joissa manboobsit on kultaakin arvokkaampaa. jeah. Kato tuo ikoni tuossa yllä vasemmalla myös. ;D
D: >.< VOITKO OPETELLA NAPITTAMAAN PAITASI OIKEIN?!?!?!!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?! >:/ Prkl. Noin ei saa tehdä mulle! Mä olen ollu raskaissa töissä koko viikon ja sit mä tuun himaan ja kas vain mitä löydän heti ensimmäiseksi?! Ei kuulkaas ole kovin kaunista jälkeä. o_O hahahahahah..... ja tosi kivasti bissepullo siellä housuntaskussa. nyt mä tiedän miks se valitsi noi uusiks farkuikseen.. Saa pullon kuin pullon mahtuun housunpunttiin. heheheh.... Äh, mä en oo hauska ku en uskalla olla härski. Tätä se vidun kaisan Cafe tekee, sensuuri ja kosnervatiivinen porvari-yrittäjyys mulle tekee. haha, yritin olla hiukan fiksu mut failasin.. Ja zacky! SUN SILMÄT ON KAUNIIT!
Viikko töitä nyt takana. Jalat on tekemässä lakkoa lopullisesti.. ku siel ei saa istuu yhtää ja koko ajan oon jossian päin juoksemas johonki... huoh. Mut siit saa rahaa. en mä muuta mieti ku sitä. ja sitä kuinka ihmiset on tyhmiä.. ykski hiukan pulleahko nainen tuli sinne, ja tilas koko tarjottimen täyteen erilaisia lihottavia herkkusia, ja sit tilas yhden limun. kysyin sit et, noh otatko lightin vai normin. NO sen lightin. sillee, et hei mä oon dieetil. xD tiettekste... jee.
Ah, Zacky sano et skandinaviassa on kauniita naisia. ^_^ *ego boost* Sehän on ihan triviaalia, et oliko tää tapahtunu jo ennen ku se kohtas meitsin ja mun entouragen. ;D Se puhuki tästä mulle (I know, why?!) ja nyt tiedän varmuudel et se todentotta puhu naisista, eikä vain luonnosta. xD hahahahahahhaha
En mä jaksa muuta enää kirjottaa, sori et oon jumittanu tosi paljon.. Mä nukuin töiden jälkeen kaks tuntia! o_O mut te tunnette mut. Luultavasti! >_O prkl. *kurkkaa noita kuvia* Oh god..