Кінець кінців

Dec 25, 2012 21:27

"Ще один кінець пережили" - радіє обиватель. Пережили, та не ми. Ной пережив, з родиною. А в нас усе попереду. Тобто, в нащадків.
Оце подумалося, що цикл життя на Землі характеризується рухом од зледеніння й надлишку води до потепління й опустелювання. Земля швидкими темпами втрачає воду. Тільки на моїй пам'яті кілька раніше судноплавних річок перетворились на мілкі струмки (Сула, Десна). Кількох струмків, які я застав у дитинстві, вже давно не існує. Є безліч фотографій річок, по яких видно, що десь тисячу років тому вода була значно вище - наприклад, Дніпро в районі Смоленська був судноплавний, а тепер уже ні. Пишуть, що Кура була судноплавна ще років 300 тому! Де колись проходив Шовковий шлях, буяли квітучі субтропіки. Тепер - пустеля. Едем був в Іраку. Межиріччя, де збирали по 400 ц/га пшениці, було в Іраку. Тепер там пустеля. Якщо Антарктида, що нині тане вдвоє швидше, ніж раніше, розтане остаточно, вивільненій воді буде де дітися - вона займе ті западини, які займала колись. Трохи підніметься рівень річок - і все. Далі продовжиться нинішній процес - зникнення води. Частина її йде на місце викачаної нафти, а в основному вода випаровується в космос - це відомий факт. Дуже скоро Земля перетвориться на Марс (Уґо Чавес щось про це знає, тому й прищепили йому рак). Причому, НМД, перетворювалася Земля на суцільну пустелю не раз. І в таких випадках куратори нашої планети (ОК, можемо назвати їх боги, анунаки, як завгодно), вдаються до космічної інженерії - хапають найближчу крижану комету й бухкають об Землю, доставляють нову порцію води. Одержуємо черговий потоп, льодовиковий період, можливо, зміщення полюсів, загибель цивілізації - і новий виток. Надіюсь, це спіраль, а не замкнене коло.
Цікаво, чому на Марс не кинули таку комету. Мабуть, народець там устиг дозріти до Переходу. Або анунаки забарилися з кометою.
У принципі який-небудь НДІ легко міг би розрахувати точну дату справжнього кінця світу шляхом вимірювання висоти від теперішнього урізу води до підніжжя старовинних замків, час спорудження яких відомо. І визначення втечі води в спустошені нафтогазові горизонти й шахтні виробки. І ще врахувати майбутній видобуток сланцевого газу/нафти, який відсмокче рештки води. Думаю, років 300-400 ще маємо.
Та чи варто боятися глобального потепління в такий мороз?

Нібіру, кінець світу, novus ordo seclorum

Previous post Next post
Up