1. Якщо листопад зі снігом, що переходить в дощ і назад кілька разів за день, кототкими сірими днями і нескінченними темними вечорами ще не загнав вас до депресії, то це легко можна виправити, якщо прогулятися під крижаним вітром вулицями нашого так званого приватного сектору. Зелень, що його прикрашала, щезла, як і не було, оголилися недолуго покручені сльотаві завулки, сірі паркани, сірі дахи, шифер, шифер, шифер. Навіть нові гарні будинки і паркани губляться в холодному океані сірості.
Можна і не здогадатися, що майже за кожним парканом - інший світ. Тротуарна плитка, альтанки, квітники, доглянуті і гарні навіть без квітів. А будинках, що поховалися за сірими парканами кипить діяльність. Від хенд-мейд прикрас до виробництва меблів. Хтось шиє, хтось шось ремонтує. Деякі оселі окуповоні косметичними мережами і одягом з американських сайтів. Послуги нянь, репетиторів, космелогів і перукарів - і всі вони привітні, що різко контрастує з вулицею і погодою.
2. Дехто з мешканців аж надто шанує контрасти. Сен-бернар, завеликий навіть для цієї породи, більше схожий на сумного лева, з тих, що охороняють входи до замків, виглядає з вол`єру і лише один раз мовчки змахує хвостом на знак привітання. Натомість вже в будинку заливається і намагається вкусти чіхуахуа, істота подібна до морської свинки чи хом`яка, а не до собаки. Середнього, як то кажуть, не дано. Такі смаки примушують по-іншому подивитися на хазяйку привітного будинку.
3. Привітні приватні будинки зовсім не обов`язково мають знаходитися дуже далеко від центру. Принаймні в Ха, де змішалося все, часи, стилі і те, до чого слово стиль застовувати неможливо. В неділю вечірнє місто майже вільне від авто і виставляє на огляд свої контрасти. Старовинні особняки, дзеркальні новобудови, руїни радянських підприємств, сталінський ампір і приватні будинки нового, минулого і позаминулого століть - це ще не всі складові нашого міського пейзажу.
4. Театральна публіка за своїм складом буває дуже різною, як і вистави в театрі. Цього разу вона виглядає настільки різнобарвно, що наводить на підозру, чи не відбувається тут флешмоб. Сукні, що повністю ховають ноги і відкривають плечі, хутро, виблискуючі камінці. Поруч кросівки, рюкзаки, якісь незрозумілі светри, чи то для походів, чи для тренувань. Одним холодно, вони лишаються в шубах, а дехто навіть в шапці, інші не відчувають нічого, крім бажання демострувати вечірне вбрання. Здається, що середній варіант відсутній як такий. Або гламур, або треш. Ні, все-такі трапляються модні і нестандартні сукні-балахони і цікаві чоловічі піджаки. Ось ці люди і складають контраст з рештою.
5. Давно не доводилося бачити такого контрасного акторського складу. Один актор високого рівня витягає на собі всю виставу. Навіть старезні анекдоти, невідомо навіщо вставлені в текст, перетворює неповторну клоунаду. Заради нього можна вибачити всі намагання відверто тиснути і вичавити романтичні зітхання з публіки. Публіка реагує теж відверто. Хтось заливається сміхом, хтось витирає сльози, хтось не витирає. Дехто голосно позіхає, а дехто навіть спить. Тільки танок штучного снігу виглядає справді романтично і всіх примушує всміхатися.
Початок позитивного флешмобу:
http://ne-znaiko.livejournal.com/424012.html Запрошую приєднатися
alex_seevna ukrop4uk alenkiy1 а також всіх бажаючих.