Цей гобелен зараз виставлено в Єрмілов-центрі. Автор - Олександр Ройтбурд, який вважається одним з провідних українських художників сучасності. Крім іншого, він є і засновником українського постмодернізму. Цей напрямок в мистецтві змішує різні жанри, доводячи зображену реальність до рівня театру абсурду. Він активно використовує всю попередню культурну спадщину, запозичує сюжети, героїв, натякає на відомі твори, іронізує над ними. Зрештою, це і є ілюстрацією сучасного способу мислення. В нашій свідомості одночасно існує величезна кількість персонажів, історичних і художніх, представників різних часів і культур. Вони вступають до взаємодії, іноді непердбачуваної, як поток асоціацій, що викликає, наприклад мелодія з фільму. Вона може нагадати і сюжет, і акторів, і їхні інші ролі, і особливості часу і країни, в яких було знято фільм, і обставини свого особистого життя під час першого перегляду.
Використання цього методу передбачає певну обізнаність читача і глядача, бо жарти лишаться незрозумілими, якщо їхній культурний рівень буде недостатнім. Вони просто не знатимуть, про що йдеться.
Картина на гобелені носить назву Бал в Фолі-Берже. Це пряме звернення до картини Мане Бар в Фолі-Берже.
Це остання картина Мане, він працює над нею вже дуже хворим. Бармеша, заглиблена в свої думки, контрастує з велесим натовпом, що вирує в дзеркалі в неї за спиною. Зображення дуже реалістичне, але реальність трохи викривлена. В віддзеркаленні дівчина розмовляє з чоловіком, але і під час розмови лишається самотньою. Також скад плашок в дзеркалі дещо інший. Це ще більше підкреслює відстороненність і самотність посеред великої кількості людей.
Для чого О. Ройтбурд своїм Балом нагадує про цей знаменитий Бар? Сам він в одному з інтерв`ю говорить, що зараз вже просто немає потреби вигадувати назви для витворів мистецтва. Можна просто використовувати попередні, бо їхня кількість вже надто велика. Таким чином виходить, що тут відсутня гра, інтелектуальний ребус, який прагнуть віднайти і розгадати знавці мистецтва. А є лише знущання над ними, жарт на спробами всюди знаходити подвійне дно, приховані натяки, складні ідеї і числені сенси.