Неможливо залишити події останніх місяців осторонь!Вони вже назавжди залишуться в наших серцях, думках, спогадах. Єврореволюція, євромайдан! Без політичних угрупувань, без кольору, без спонсорів, але з ціллю, мріями та ідеями! Все заради демократії, заради виконання Конституції, заради пробудження від сну! Було боляче, навіть дуже боляче прокидатися. Це як з вірша Шевченка : «Присплять лукаві і в огні її окраденою збудять!» . Так з чого це все починалося?
Протягом 5 років українська влада трималася європейського курсу. Вона їздила на засідання, обіцяла людям скорий вступ в асоціацію, зниження мита та відкриття кордонів. А коли прийшов день підписання, то уряд вирішив знайти причини чому він не може це зробити. І такими причинами були:
1.Наша економіка не схожа з євро економікою. Нам потрібно буде багато грошей, щоб піднятися до їхнього рівня. А нас коштів немає, бо ми вже все відвезли в свої офшори.А більше нам і не пропонують. А Росія нам може і завтра надати кредит.А кошти нам потрібно вже і на довгострокові перспективу ми не дивимося, бо знаємо, що наше царювання не вічне.
2. Наступною причиною Азаров назвав, що ми не можемо підписати цю асоціацію, адже треба буде озоканити ще й одностатеві шлюби, а це неприпустимо! Забігаючи наперед скажу, що після відставки уряду Азарова, пан Микола втік в Австрію до сина, на невизначений термін. Жах, як він там буде жити посеред коміків?! Чому ж він у Росію не втікав, де там все рідне та близьке?!
3. Ну а третьою причиною і справжньою була та, що пан Путін не дозволив своїй маріонетці це зробити. Він же не просто так робив економічну блокаду, підвищував ціни на газ, блокував кордони для компанії «Рошен», шантажував як міг і вів економічну війну. За те, що його слуга послухав він його винагородив 5 млрд у.о. , які направили для того, щоб виплатити всі зарплатні заборгованості та звести кінці з кінцями минаючого 2013 року.
Після таких суттєвих причин і думки про євроінтеграцію не мало би бути, думав наш уряд, але люди вирішили не так швидко розходитися і продовжили стояти на майданах своїх міст. Добре, що осінь була теплою і надіючись в чудо ми стояли для того, щоб влада звернула на нас увагу та повернулася на свій західний курс. Але у них були свої плани…І 30 листопада відбувся силовий розгін майдану. Він почався о 4 ранку, коли було мало людей, які кимарили, грілися в обіймах та слухали музику. Беркут прийшов і почав бити усіх: лежачиш, хворих, старих, жінок, вагітних - їм було все одно! У них же наказ!
http://www.youtube.com/watch?v=fgcsB8r1nlA Вигнати всіх з майдану будь-якою ціною, щоб поставити Новорічну ялинку!
http://www.youtube.com/watch?v=yhkt3T5TNJg Так, о це оправдання! Так, цього року ялинка у столиці стояла на крові і була найкрасивіша в світі!
![](http://ic.pics.livejournal.com/nata_dimple/50735263/26226/26226_original.jpg)
Наступного ж дня весь світ заговорив про подій у Києві і це вже став не Євромадан, а Єврореволюція.
![](http://ic.pics.livejournal.com/nata_dimple/50735263/25767/25767_original.jpg)
Що дивно, що того ж дня проснулися і наші політики - опозиціонери! Бо до того дня Майдан був аполітичним. Проте чітких цілей та заходів опозиція зробити не змогла. Але люди проснулися, бо били їх дітей ( 80% майданівців були студенти) і не встигли поставити нашу чарівну ялинку як мільйони заповнили площу Незалежності! І проснувся дух 2004 року! І засвітилася Україна синьо-жовтими прапорами! І лунало скрізь: «Слава Україні!Героям Слава!» Зорганізовані люди створили цілодобову охорону Майдану, створили авто майдан ( автомобілісти їздили пікетувати наших великих та багатих діячів), захопили декілька адмінбудівель для відігріву та ночівлі. На сайті Білого дому було відкрито петиції про санкції проти уряду та Януковича особисто. За 2 доби набралася необхідна кількість підписів - 100 тисяч! Звичайно, цій зорганізованості слід подякувати соціальним мережам через які люди швидко обмінювалися інформацією і тренди #євромайдан, #майдан були у топі.
![](http://ic.pics.livejournal.com/nata_dimple/50735263/25864/25864_original.jpg)
В інших містах України продовжили стояти майдани, які допомагали центральному Майдану усім, що необхідно: і харчами, і одягом, і людей відправляли. Але влада в нас же як і міліція не з народом, а з уродом! Банківські рахунки для підтримки Майдану заморожували, людей в автобусах на Київ штрафували та зривали номера, автомайданівців почали присліджувати. Але не спинити наш дух, бо ми маємо мрію, і ми будемо разом до кінця!
Для того щоб припинити та розігнати Майдан влада зрозуміла, що силу використовувати неефективно, бо поб*єш десятьох як сотні приїдуть наступного ж дня і взялася за підготовку антигуманних, антидемократичних, антиконституційних законів, які забороняли протести, свободу слова, свободу друку і всі основи демократії. От уже після цього почалася війна між народом та його «захисниками» і всі головні події перенеслися на вулицю Грушевського. І полетіли коктейлі Молотова і запалала Україна в огні! Наступного ж дня на Грушевського вже не було бруківки, а були лише арматура спалених авто «беркутят» та два табори: «екстремістів»( як називала влада свій народ) та «Беркуту». А між ними у повітрі літали коктейлі Молотова, димові, шумові шашки, сльозоточивий газ. А потім вже і кулі: від гумових до справжніх. І появилися перші жертви…