Отрицание очевидного 2.

May 14, 2011 15:40

Уже давно, в брежневское время, мне,тогда ещё ещё пацану, случайно попал в руки старый польский школьный учебник по истории, закинутый на чердак львовского дома, и поэтому случайно переживший времена, когда советская инквизиция- МГБ- КГБ, предавала аутодафе на костре его "сотиражников ( Read more... )

отрицание очевидного

Leave a comment

vasovl May 14 2011, 20:42:12 UTC
>Враги бы сказали: Будет "проверка не вшивость".

Помилочка просто орфографічна :) (Не сприйміть як шпильку)

>Если это эрзянские финно- угорские мелодии и эрзянские финно- угорские народные костюмы, то где, в каком интернете мне найти видео русского славянского фолькльорного ансамбля в русских славянских народных костюмах и с русскими славянскими песнями?>

Єсть такая пєстня:

http://www.youtube.com/watch?v=MyVy0ePOuH8&feature=player_detailpage

http://www.youtube.com/watch?v=mLhEVC3H9uc&feature=player_detailpage

:)))). До речі подивіться наскільки співпадають інтонації і мотив цих трьох пісень.

>(Другие народы уже имеют опыт существования в чужом государстве, а русские- нет).

Нууу, шановний, Ви мене просто засмутили. :)
Невже перелопачуючи таку купу матер"ялу Ви не вловили такої простої речі як та, що росіяни не просто мають "опыт существования в чужом государстве", а навіть більше вони не мають "опыта существования" в своєму государстві. Бо люба держава при якій вони існували їм фактично не належала, і з них фактично не складалась. Цей абсурд позначався завжди двома словами МИ і ВОНИ.
Де Кюстін ще писав що в Росії існує два народа, один керує, другий - ті ким керують. За частів Кюстіна ці народи навіть розмовляли на різних мовах. Ну да не мені Вам це розповідати. :)

Тобто "Россия создавалась не для русских, а посредством русских" (С)

Пара гарних статей на цю тему що мені сподобались:

http://ipvnews.org/stump_article30042011_2.php

http://ipvnews.org/hegemon_article10042011.php

А це моє улюблене місце:

"Как показали эксперименты нейрофизиологов c факультета когнитивных наук, лингвистики и психологии при Университете Брауна (США), результаты которых опубликованы в апрельском выпуске журнала Journal of Neuroscience, настойчивое игнорирование опыта и потеря чувства реальности, его сопровождающая, являются не когнитивным сбоем, а частью древнего, эволюционно закрепленного в человеческом сообществе и генетически регулируемого механизма адаптации."

Reply

mysliwiec May 14 2011, 21:37:54 UTC
Багато ссилок, буде час, почитаю.

Покі що(в межах тої інформаціі, якою володію на сьогодні) дотримуюсь думки, що ви були би праві, якщо російський народ перетнув би вже межу між хлоп"ям і чоловіком. До сьогодні він поводиться так:-
Хотя до "политической нации", да и просто- до нации,
ещё надо дорасти,
- как от мальчика (который действует исходя из своих, детских мотивов и которому нужен строгий Отец),
- до мужчины (который уже сам заводит свою семью, где уже он в роли отца)
- "Сравнительный анализ национализма и волос на лобке юноши"- http://mysliwiec.livejournal.com/31941.html

Щоб "народився" народ достатньо 200-300 років"стабільної" спільноти- ( наприклад гагаузи- нащадкі залишившихся турків)- яка "допетрила" до свого інтересу і своєї самототожності в окремості. А в Росіі постійно щось додавалося, все в перетурбаціях, змішуваннях. Керував Батько- цар- генсек. А з 1917 року ввімкнули "єдіную общность- совєтскій народ".
Вас не дивувало, чому вони так беззахісни перед "кавказом"? Зодного боку 10 з малого, но вже народа (сформованноі націі),- з другого толпа дорослих "підлітків" по моделі поведінки", " без батька", якій за них вирішує. У них (100 підлітків) нема звичкі до єднання і самостійної діі. як у 10ти половозрілих мужчин по самовідчуттю. Ті 10-ро самі- кожен собі "батько". Як козаки. Немає псіхологіі-"Вот прієдєт барін, барін нас рассудіт". Інші межанізми дії.

Якщо тут всі нюанси росписувати, то за подробицями загубиться основна думка. До неї треба звикнути, а потім - деталізація.

Reply


Leave a comment

Up