Nov 09, 2010 10:50
7 листопада Комуністична партія України попри заборону суду за мовчазної згоди влади «блакитних» провела масовий захід, приурочений 93-й річниці так званої «Жовтневої революції». Спочатку відбувся мітинг біля пам’ятника Леніну на Бессарабській площі, а після нього декілька активістів і зо дві тисячі найнятих «прихильників» КПУ рушило в бік Майдану Незалежності, де планували продовжити свої урочистості.
Коли колона демонстрантів наблизилася до будівлі Київської міської державної адміністрації, їй назустріч вийшло з півтора десятка активістів громадських організацій «Коаліція Учасників Помаранчевої Революції» (ВГО «КУПР») і «Порядок і Достаток» з національними знаменами, прапорами «Коаліції Учасників Помаранчевої Революції» і транспарантами «КПSS - кат українського народу», «КПSS - заборона» та «Революція одна - Помаранчева», перегородивши шлях на Майдан. До них долучилися декілька десятків киян, обурених цинічним червонопрапорним шабашем на головній вулиці країни. Комуністам довелося зупинитися. Активісти ВГО «КУПР» розтоптали і спробували публічно спалити прапор Комуністичної партії України. Це мало символізувати засудження комуністичного режиму.
Зав’язалася сутичка, в ході якої невідомі кремезні молодики з червоними пов’язками на руках напали на представників ВГО «КУПР» і зламали два флагштоки з прапорами організації. Такі дії є злочином згідно частини 2 статті 186 Кримінального кодексу України.
На допомогу більшовицьким бойовикам, всупереч своїм службовим обов'язкам, прийшла міліція, яка по-своєму розв’язала конфлікт. У результаті декількох активістів ВГО «КУПР», а з ними кілька журналістів та випадкових перехожих було затримано. Згодом їх відпустили, зобов’язавши на другий день з’явитися до суду.
Нікого з боку комуністів затримано не було. Вони спокійнісінько дійшли до Майдану незалежності й продовжили відзначати своє «свято».
Щодо сьогоднішніх подій та поведінки правоохоронців виникають запитання:
1) Чому, незважаючи на заборону суду, Комуністична партія України все ж таки влаштувала масове святкування річниці Жовтневого перевороту? Та ще й за явної підтримки міліції!
2) Чому представники правоохоронних органів не діяли згідно з рішенням суду й не втручалися в дії активістів КПУ, а натомість чинили перешкоду діям громадян, які намагалися закликати КПУ до виконання судового рішення?
3) Чому відповідати за бійку доведеться купрівцям, а особи, що нанесли шкоду їхньому майну та загрожували здоров’ю, залишаються безкарними?
Нагадуємо, що 5 листопада Окружний адміністративний суд міста Києва заборонив проведення масових акцій 7 листопада на столичному Майдані Незалежності комуністам і Свободі. (Коаліція Учасників Помаранчевої Революції проводила акцію законно) Проте Комуністична партія України знехтувала цією забороною.
Всеукраїнська громадська організація «Коаліція Учасників Помаранчевої Революції» влаштувала свою акцію з метою протидії невиконанню КПУ судового рішення. Ще одним завданням заходу було донести до влади й суспільства, що Жовтнева революція не є святом для українців. Скоріше це має бути днем національної жалоби за мільйонами безневинних людей, знищених людожерним режимом. У нашій державі була лише одна революція - Помаранчева. Її шосту річницю ми відзначатимемо 22 листопада.
Комуністичний режим, який прийшов до влади внаслідок державного перевороту 7 листопада 1917 року, приніс багато зла українському народові. Мільйони українців було винищено під час громадянської війни, штучних голодоморів 1921-22, 1932-33, 1947 років, насильницької колективізації та розкуркулення селян, масових арештів та розстрілів інтелігенції у 30-х роках. Тілами беззбройних українських солдат радянська армія вимостила собі шлях до Рейхстагу. Чимало кращих синів і дочок нашого народу скінчили своє життя в тюрмах і таборах.
Комуністичний режим має бути підданий розгляду Міжнародного трибуналу і засуджений, оскільки вчинив набагато більше злочинів проти людства, аніж породжений ним же фашистський. А діяльність комуністичної партії - заборонена. Це й було зроблено в серпні 1991 року. Проте вже у 1993 році комуністи відновили свою партію, і зараз знову представлені у Верховній Раді України, та ще й нав’язують усім свою застарілу людиноненависницьку ідеологію.
Найбільше обурює те, що неокомуністи намагаються отруїти своєю пропагандою свідомість молоді і навіть дітей, які народилися після 1991 року і не уявляють, що то за жахіття - комунізм. Натомість їм намагаються вбити в голови, що комунізм - це «круто», «класно», «весело», руйнуючи незміцнілий дитячий світогляд.
Для українців 7 листопада мало б стати чорним днем у календарі. Трагедія цього дня 93 роки тому започаткувала ланцюжок подій, які на тривалий час загальмували розвиток нашої держави, ізолювавши її від прогресивних країн світу.
Олеся Пупиніна
свобода,
демонстрация,
Украина,
коммунизм,
революция,
националисты,
7 ноября