Jan 25, 2006 13:50
Zondag gingen we naar Nieuwegein voor een audiforum-meeting, en dat was hip! Ik zal beginnen bij het begin:
Het was iets voor 12.00 en we stonden op, natuurlijk weer laat geworden de avond ervoor. Sjoerd belde Hans op om nog een bevestigend antwoord te krijgen op de vraag of ie nu ook mee ging, of niet. En jawel, hij ging mee! Alleen niet met zijn Audi, want daar was iets van kapot, maar die mafkees nam zijn BMW M3 mee! En da's dan opzich al een actie, maar dat gekke ding was ook nog eens knalgeel!
Nou, toen reden we aan, Hans en Nicole achter ons aan, altijd leuk! Wij hadden Elvis meegenomen, en Hans had ook Diesel meegenomen, dus dat was goeie. Helaas konden Hans en Nicole maar even blijven..
Maargoed, we waren nog niet compleet! Nee, Luukske moest ook nog komen! We hadden afgesproken bij een Shell langs de snelweg. Het zou nog wel ff duren voordat Luukske gearriveerd was, dus gingen Sjoerd en Hans onder het motto "gaan met die banaan" ff knallen met M3..
Ondertussen gingen Nicole en ik wat babbelen, en poging honden-in-bedwang-houden doen. Sjoerd en Hans kwamen weer terug, allebei een bigsmile, want ze hadden achterstevoren op een rotonde gestaan, dus...
Nou, en toen kwam daar eindelijk Luukske aangescheurd in zijn S2 coupe, die ik trouwens best gaaf vond! Luukske had Senna, zijn tweejarige dochtertje meegenomen, echt een plaatje!
Toen was het tijd om naar de meeting te gaan. Lukas ging voorop, want die had een navigatie, die geloof ik voor geen meter werkte, want ergens midden op de weg, zegt dat ding: bestemming bereikt..
Maar gelukkig werden we door een voorbijgaande auto, de goeie kant opgestuurd!
We kwamen aan op de parkeerplaats, waar t allemaal te doen was. Natuurlijk moet je dan even laten merken dat je er bent, en vooral niet rustig aan komen rijden. Hans reed voor ons, met zijn kanarie, dus ik lag natuurlijk alweer helemaal in een scheur, door het idee dat iedereen denkt: OMG, wat een mafkees, en dat ie dan ook nog eens knalgeel is, slaat alles! En da's mooi!
Auto's geparkeerd, uitgestapt, etc. Luukske had al gelijk een hoop volk om z'n auto heenstaan, Sjoerd kreeg gelijk al aanspraak van een vent, Hans was al vrijsnel aan de wandel gegaan, en Nicole en ik waren Senna aan t bewonderen, die haar eigen mini-audi had! Dat was echt zo geweldig, zo'n klein loopwagentje, met het auditeken er op, tussen al die andere audi's! Echt cool. We waren er trouwens ook ff achter gekomen dat dat ding van Senna een quattro is, en da's cool!
Naja, goed over de meeting zelf valt niet veel te vertellen. Sjoerd had het natuurlijk erg druk, omdat ie veel bekenden zag enzo. Ik vermaakte mezelf wel! Het nadeel alleen was dat het gruwelijk koud was!
Ohja, Hans en Nicole waren trouwens al weer weg, en dat ging niet bepaald onopvallend! Als je begrijpt wat ik bedoel!
Nagoed, ze kwamen op 't idee om wat met z'n alle te gaan eten bij de Mac. Maar Luukske is nogal een chaoot, dus die riep zo ineens, kom we gaan naar de mac, en stapte in zn auto.. Wij dus ook maar, en reden achter Luukske aan. Na 5 sec belde ie al op.. "Waar moet ik heen?" Maar dat wisten wij dus ook niet, dus reden we maar weer terug naar de parkeerplaats, waar iedereen die ook mee naar de mac zou gaan, er gewoon nog was. Die hadden het dus even gemist, dat Lukas besloot om al te gaan..
Lukas vroeg aan DJ Roy, die al 25 jaar van het pad af is, maargoed, das detail, hoe ie bij de mac moest komen, en of de rest nu ook meekwam ofzo.. Ik denk dat ie zei dat het goed was.
Lukas zei tegen ons: Ik weet nu waar ik heen moet, ik had daar al die gele M gezien. Ik had nog niks gezien, maargoed, hij zou wel gelijk hebben. Dus tweede poging.. We reden, en reden, tot dat we ineens in IJselstein waren! Waar Sjoerd en ik pas die verrekte M zagen.. IJselstein ligt aan de andere kant van Utrecht, maar Luukske kan blijkbaar ver kijken!
Toen dus nog wat gegeten bij de Mac, en daarna maar naar huis gegaan.
Het was een leuk dagje :)