(no subject)

Feb 21, 2011 21:41

не люблю говорить о языке - тема не опасная, просто сволочная.
но иногда, хочется поговорить. причем громко. причем матом. и ебошить по головам разного рода, блядь, филолухов!

Не говориш рідною мовою - менше живеш!
ну-ну
Луцький медик Олександр Харченко виявив цікаву закономірність: нешанобливе ставлення до рідної мови... скорочує життя.
та ты шо!

Звісно ж, перша реакція на таке твердження - це подив i, м'яко кажучи, недовіра. хуясе "недовіра" бредить изволите, доктор Проте дослідник має свої аргументи. 
- Пане Харченко, обґрунтуйте свої висновки...
- Почну з того, що Земля - це рідинний субстрат, на поверхні якого є тоненький шар земної кори. Планета крутиться в холодному космосі й створює сильну вiбрацiю (це можна порівняти з вiбрацiєю колеса автомобiля).  
Тим часом медицина досi не може з'ясувати, для чого у людини бiля горла є маленька вигнута кiсточка - під’язикова. ах тых падла! это не ты ли расказывал, что русский язык вызывает рак? ты! вот, цитирую материал 2007 года: Иногда к изобретению доводов о вредности русского языка подключается наука - в том виде, в каком она сохранилась за времена независимости. Так, луцкий медик Александр Харченко утверждает, что использование суржика (смеси украинского и русского) вызывает рак и диабет [19]. Подъязыковая кость, участвующая в процессе освоения речи, координирует рефлекторные процессы организма согласно вибрациям Земли и мускулов (эту информацию Харченко взял у древних китайских целителей). Если человек говорит не на родном языке или говорит не в соответствии с нормой, она чувствует это и координирует соответствующие процессы неправильно. В результате человек заболевает, и вылечить его может только регулярное употребление литературного языка, в т.ч. чтение. Из-за широкой сферы употребления русского языка смертность в Украине постоянно растёт. Оригинальные взгляды Харченко высказывает также относительно процесса аналитизации английского языка - распаду падежной системы способствовали английские туманы (не даром Англию называют Туманный Альбион) - поскольку англичанину неприятно глотать туман, он предпочитает поскорей закрыть рот, не договорив слово до конца. В результаты система окончаний распалась. Давнi китайцi стверджували, що до неї iнформацiйно пiд'єднанi всi м'язовi системи органiзму. Отож, пiд'язикова кiстка своєрiдно зав'язує на собi рефлекторнi процеси, бо вiдчуває вiбрацiю Землi та м'язiв. I вiбрує вона вiдповiдно до територiї проживання людини. Через цi специфiчнi особливостi диво-орган бере участь у мовному процесi. 
Ось ви чуєте мою полтавську говiрку? Я не можу iнакше говорити, бо народився на Полтавщинi. Тому мiй язик вимовляє специфiчне полтавське "ел". Француз говорить з прононсом, а iталiєць (там ще є додаткова вiбрацiя моря) - дуже швидко. Британець мусить не закiнчувати слова, ковтати їх - це вiчний туман змушує його закривати рота. Тож кожна частина планети вiбрує по-своєму, створюючи специфiку мови".  так, долбоеба кусок - ты в курсе, что ребенок будет говорить на том языке, на каком говорит его окружение? видимо нет. теперь будешь знать.
- А як це позначається на практицi?
- Наша мова залежить не тiльки вiд роботи так званих мовних м'язiв та язика, але й вiд пiд'язикової кiстки, що поєднана з оститими вiдростками черепа. я не говорю, что хорошо знаю анатомию человека, но, блядь, где это чучело нашло остистый отросток на черепе? (рог чтоли?)Якщо ж порушити природний процес передачi iнформацiї вiд цiєї кiсточки до м'язiв, людина пiдхоплює болячку. ну точно, рог! вывод - если западенцу отбить рог, он умрет. сразу. наглухо. хорошо было Кощею - у него смерть была заныкана поглубже.
Ось я порiвняв збiльшення кiлькостi росiйськомовних в Українi зi збiльшенням смертностi українцiв. не, мы их жрем! ога! I замислився: "Чому українцi живуть чи не найменше в Європi? Можливо, причина у суржику, яким вони спiлкуються?. Виходить, що людина ламає рiдну мову, а вiдтак ламає й тiло. 
Я випробовую своє вiдкриття на практицi читанням. этот говнюк еще и на людях опыты проводит?!  пиздец! куда ООН смотрит? Приходить до мене, примiром, у Польщi пацiєнтка з проблемами постави. Прошу її почитати вiрш Мiцкевича iдеальною польською.  Коли людина говорить рiдною мовою, буквально на очах починається зцiлення. Змiнюється насамперед її постава - усi м'язи починають зразково працювати. Чому? Бо пiд'язикова кiсточка iнформує вестибулярний апарат.  
- Виходить, що правильно спiлкуючись, ми ще й оздоровлюємося?
- Про те, що язик - це друге серце, казали ще давньокитайськi цiлителi. Медицина тибетська та iндiйська довели, що дiабет - це саме проблема кривомовностi. Тому дiабетикам раджу послухати свою мову через диктофон i вимiряти рiвень цукру в кровi. Потiм вголос почитати Лесю Українку, Iвана Котляревського чи Iвана Франка i ще раз вимiряти рiвень цукру у кровi. Результат вражає! вот тут я согласен - после прочтения подобной хуеты даже у здорового сахар взлетит от бешенства.
Тож моя порада проста: щоб запобігти хворобам, говоріть щирою українською i спiввiбруйте з рідною землею.
Джерело: http://www.aratta-ukraine.co если кто сможет зайти на этот сайт - дайте знать

и всетаки я последую его совету и скажу на родном языке קוש מיין טאָכעס, איר ידיאָט.
און זענען געגאנגען צו דיק! с днем родного языка, дорогие мои.

занудство, ылито, где-то так, быдлиотека, варианты, welcome in наш ебаторий!, ликбез, идущим нахуй, не понял

Previous post Next post
Up