До борщелюбів
Побачила я
ролик процесу приготування борщу, виконаний білорусом, який живе в Москві. За вичитаним рецептом.
Зрозуміло, що немає єдиного правильного способу приготування борщу, тим більше, що реалії змінюються, і відповідно змінюються підходи до приготування їжі.
Отже, виникла така ідея: я зараз іду готувати борщ; поки він готується,
(
Read more... )
Comments 24
http://community.livejournal.com/ru_kitchen/1137056.html
Я в Киеве, мама родом из Днепропетровска, хотя в Киев приехала еще маленькой девочкой. Учила меня она.
Reply
Reply
Reply
Reply
Мій борщ такий: беремо юшку (бажано курячу), кидаємо туди квасолю та цибулю, а також нарізаний буряк (не червоний, а смугастий, "ситцевий"), нехай вариться десь із півгодини. Після чого закидуємо туди нарізані овочі: моркву, картоплю, капусту , болгарський перець та натерті томати. Взимку замість томатів можна використовувати томатний сік або пасту, а влітку замість квасолі кидаємо зелений горошок.
Наприкінчі додаю лавровий лист, зелень (тільки петрушку, кроп ні в якому разі), чорний перець та трошки цукру, бо борщ тільки тоді "відкриється", якщо його варили із цукром.
Десь так :)
До речі, я як переїхала до Харкова, дуже страждаю від того, що тут весь буряк червоний, про смугастий ніхто навіть не чув.
Reply
Reply
А, коли є любителі, можу банку квасолі в червоному соусі бахнути туди під кінець. Але не мочити й не варити, бо тут щодо квасолі я теж не фанатка.
Reply
2) київщина (це вже свекруха та її бабуся так варили) - у бульойн кладеться чищений буряк та морква; коли вони вже зваряться, їх виймають, натомість кладуть картоплю та цілу цибулину. тимчасом буряк та морква труться на терці, до них додається паста та/або томати, сіль-цукор-перці; до майже готовї картоплі кидається капуста, трохи різаного солодкого перцю, через кілька хвилин - буряки-морква-томати, в кінці - зелень. у тарілку кладеться із м*ясом та сметаною)
Reply
Leave a comment