Межведомственный реестр раненых военных и гражданских?

Aug 14, 2015 06:23

Ну что друзья, пообещать не значить жениться Смайлик ...
Помните я рассказывал про то, что еще в прошлом году в сентябре 2014 года, обещали, что создадут межведомственный реестр при минздраве всех раненых военных и гражданских, которые пострадали в зоне проведения АТО, типа для централизованного сопровождения и определения потребностей в реабилитации.
Сегодня получил ответ, который может быть миинздрав и устраивает, но лично меня это не устраивает. Потому как государство не только не хочет ничего делать но и еще отписывается как только может. Я их спрашиваю, за гражданских лиц из зоны АТО:
1. Был ли создан межведомственный реестр всех раненых - военных и гражданских, пострадавших в зоне проведения антитеррористической операции.
2. Если был создан такой реестр, то каким образом и кто имеет доступ в данный реестр.
а они мне про то, что они что-то там промониторили и оказалось, что реестра у них никакого нет, но есть он у тех, кто такой информацией никогда в жизни не поделится ...
Вот так и живем, что-то сначала громко анонсируют, а через год просто в тупую морозятся Смайлик «frown» Короче читайте сами и учитесь, как нужно тролить общественников:


МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
(МОЗ України)вул. М. Грушевського, 7, м. Київ, 01601, тел. (044) 253-61-94, E-mail: moz@moz.gov.ua, web:
 www.moz.gov.ua, код ЄДРПОУ 00012925

11.08.2015  № 3.35 -17/1446/ЗПІ-15/2522                                                                На ЗПІ ел. пош. від 26.05.2015

Стулов С.П.

03118, м. Київ,
         вул.. Кустанайська,

majorua                                                                             
Міністерство охорони здоров’я України розглянуло Ваш запит на публічну інформацію від 31.07.2015 року щодо створення міжвідомчого реєстру усіх поранених в зоні проведення антитерористичної операції, і повідомляє.

Міністерство охорон здоров’я досконало вивчило питання моніторингу загиблих і поранених в зоні проведення антитерористичної операції та звернулось до силових структур. За інформацією міністерств та відомств моніторинг загиблих і поранених військовослужбовців та осіб інших силових структур, які беруть участь в антитерористичній операції, відноситься до компетенції Міністерства оборони України та інших силових відомств.

За інформацією Міністерства оборони України та Міністерства внутрішніх справ України ними ведуться відомчі обліки військовослужбовців та інших осіб, які поранені або загинули під час проведення антитерористичної операції.

За інформацією Служби безпеки України розроблено форми відомчих реєстрів співробітників Служби безпеки України, які загинули або отримали поранення під час проведення антитерористичної операції.

Слід враховувати, що інформація про співробітників СБУ містить окремі відомості, які підпадають під дію статей 4.1.1 (відомості про причетність працівників СБУ до здійснення оперативно-розшукової, контррозвідувальної чи розвідувальної діяльності, розголошення яких може завдати шкоду цій діяльності або життю чи здоров’ю цих працівників (персоналу), їх близьких родичів у зв’язку з виконанням цими працівниками (персоналом) завдань цієї діяльності), 4.1.3 (відомості про персональні переліки, посади, належність до підрозділів, домашні адреси особового складу за окремими показниками в цілому щодо СБУ) та 4.3.2 (відомості про планування або організацію антитерористичних заходів, розголошення яких може завдати шкоди проведенню таких заходів, життю чи здоров’ю їх учасників) Зводу відомостей, що становлять державну таємницю, затвердженого наказом СБУ від 12.08.2005 № 440 (зі змінами), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17.08.2005 за № 902/11182, та мають ступінь секретності «таємно».

Разом з тим СБУ звертає увагу, що їх співробітники, у тому числі ті, які отримали поранення, залучаються до участі в АТО по декілька разів, тому поширення кола осіб, допущених до вказаної інформації, може негативно вплинути на її захищеність, перешкоджатиме провадженню оперативно-розшукової та контррозвідувальної діяльності в районі проведення АТО, становитиме загрозу життю і здоров’ю співробітників та їх близьких родичів, а також може завдати шкоди національній безпеці України.

Окрім цього інформація, яку пропонується надавати, належить до конфіденційної інформації про фізичну особу (стаття 11 Закону України «Про інформацію») і є її персональними даними (стаття 2 Закону України «Про захист персональних даних»). Тому, відповідно до пункту 2 статті 7 Закону України «Про доступ до публічної інформації» зазначена інформація може поширюватись лише за згодою осіб, які обмежили доступ до інформації, а за відсутності такої згоди - лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.

Заступник Міністра                                                      Віктор ШАФРАНСЬКИЙ

Перепелична
2536408

ОО ЛПГ, война в Луганске, ЛНР

Previous post Next post
Up