Яким має бути проспект Перемоги (видання друге, доповнене)

May 07, 2013 18:56


У розвинених країнах, що знаходяться західніше Чопу існує така фішка - дороги в містах діляться на дві категорії: вулиці та хайвеї.
Що таке вулиця, всі чудово знають. Зазвичай автомобільний рух на них обмежений 50 кілометрами на годину, дорогами вулиць їздить громадський транспорт, а їхніми тротуарами гуляють люди. Взагалі, у «містах, зручних для ( Read more... )

Leave a comment

Comments 3

ext_1005529 May 9 2013, 15:30:52 UTC
На жаль, за таких умов вдіяти щось важко, а точніше неможливо. Технологічно від розвинених країн ми відстаємо не набагато, та й відставання це можна швидко скоротити. А от відставання культурне, ментальне - просто величезне, і його так просто не подолати.

Reply


lyoshko May 28 2013, 09:44:28 UTC
прочитав текст, все гарно описано.
ну а коментарі цікаві. наш народ ще не розуміє що всі на машинах їздити не зможуть ніколи. якось інформувати треба, чи що.

Reply


ext_1406394 May 31 2013, 09:08:43 UTC
Нещодавно була статистика (не пам'ятаю де) що 70% громадян України не виїжджали навіть за межі своєї області. Наведені вами приклади коментарів це підтверджують, оскільки тільки люди, які взагалі ніде не були можуть писати про інвалідів, які повинні самі про себе турбуватись (До речі ця пані навіть не допускає думки, що інвалідом може стати кожний, в будь яку мить.), чи про велосипеди, для розваги.
Також коментарі в стилі "ніщебродам громадський транспорт" свідчать тільки про те, що Україна бідна країна, де кожний, хто заробив трохи більше грошей, вже вважає, що він піднявся над іншим "бидлом".
Мені здається, що після впровадження сучасного громадського транспорту (у достатній кількості), скасуванню маршруток, буде повільно змінюватись уявлення суспільства про зручність громадського транспорту. На разі при слові "трамвай" люди уявляють собі червоний трамвай з 70 років, який вже розвалюється, а не сучасний низькополий, з кондіціонером (бо вони навіть не уявляють, що такі існують).

Reply


Leave a comment

Up