та жесть, бо Семиноженко збирається шкільні підручники з історії переписувати. так що через років десятьб дітки справді вважатимуть Сталіна вартим пам"ятника
час лише минає - без слави і здобутків, якщо він не наповнений боротьбою з дегенеративними тенденціями - це так, дуже загалом кажучи. але мій перший здогад підтвердився.
та мене така іронія не зачіпає - це ж серйозні речі насправді. кожен робить свій вибір. я на тебе тут не наїжджаю зовсім - зрозумій, але адекватно реагувати на виклики (як оцей сабж) не у всіх виходить, а точніше виходить у меншості в Україні - і це сумно.
іди свєю дорогою, але не питай потім, чого стільки гівна довкола.
я прекрасно зрозумів твої мотиви і в жодному разі не сприйняв цю переписку як наїзд чи подібне, бо від того, що хтось сходитиме піною в коментах - суть речей не зміниться.
просто не обов"язково сповідувати реактивну направленість вчинків, як ти, наприклад. от і все.
ні, пасивна частина суспільства перважно підтримувала переможців, як показує історія. адже більшості, особливо сучасній, високі ідеали пофігу - головне хто забезпечує інтереси народу, а хто ні. переможець, як завжди, отримає все. і якшо влада, яка прийшла б по справжній революції була б ефективною - ніхто б їй не дорікав, крім може якихось маргіналів. і це нормально - народ має кимось скеровуватись в ідеологічному і політичному сенсі. "полювати на відьом" ніхто б не став, думаю.
знову ж таки, як показує та сама історія - переважна частина реакційних змін - зазнали поразки (чи одразу фізичної, чи з часом ідеологічної), до того ж - незалежно від шляху приходу і ефективності - влада апріорі приймається народом як ворожа, налаштована проти людей і т.д. будь яка влада, у будь-якій країні.
не варто узагальнювати - причина в тому, шо кожен режим припускався фатальних помилок якшо говрити про 20 століття - головним чином через те, шо виходили з протиприродних ідеологій (наприклад, комунізму) і реалізували ті революції жадібні до влади авантюристи, тобто цілі одразу була паскудні. отаке се ля ві.
а влада як ворог - то типовий слов"янський стереотип )))
Reply
Reply
думав, в казці живемо?
воювати будеш?
Reply
час сам поставить все на свої місця.
Reply
час лише минає - без слави і здобутків, якщо він не наповнений боротьбою з дегенеративними тенденціями - це так, дуже загалом кажучи.
але мій перший здогад підтвердився.
Reply
Reply
кожен робить свій вибір.
я на тебе тут не наїжджаю зовсім - зрозумій, але адекватно реагувати на виклики (як оцей сабж) не у всіх виходить, а точніше виходить у меншості в Україні - і це сумно.
іди свєю дорогою, але не питай потім, чого стільки гівна довкола.
Reply
просто не обов"язково сповідувати реактивну направленість вчинків, як ти, наприклад. от і все.
Reply
це мені бачиться єдиним адекватним виходом з сучасної ситуації.
Reply
Reply
адже більшості, особливо сучасній, високі ідеали пофігу - головне хто забезпечує інтереси народу, а хто ні.
переможець, як завжди, отримає все.
і якшо влада, яка прийшла б по справжній революції була б ефективною - ніхто б їй не дорікав, крім може якихось маргіналів.
і це нормально - народ має кимось скеровуватись в ідеологічному і політичному сенсі.
"полювати на відьом" ніхто б не став, думаю.
Reply
Reply
якшо говрити про 20 століття - головним чином через те, шо виходили з протиприродних ідеологій (наприклад, комунізму) і реалізували ті революції жадібні до влади авантюристи, тобто цілі одразу була паскудні.
отаке се ля ві.
а влада як ворог - то типовий слов"янський стереотип )))
Reply
Leave a comment