Український фондовий ринок та фонди під управлінням «КІНТО»
Кульчицький Борис
Українські фондові індекси, наслідуючи світові тенденції, продовжили своє зниження. Індекс ПФТС втратив 6,95%, а індекс УБ - 7,82%. З початку року зниження за індексом УБ склало вже майже 44%.
Сповільнення зростання світової економіки, невизначеність з подальшою долею Греції та боргові проблеми інших європейських країн продовжують тиснути на вітчизняні фондові ринки. Детільніше про події у світі можна прочитати у відповідному розділі, ми ж перейдемо до новин з України.
Докладніше… Світові фондові ринки
Тарас Кучер
Світові фондові торгові майданчики продовжили зниження, але цього разу не без суттєвих приємностей. Як видно з графіка 1, перша половина нашого звітного періоду перебувала під повним впливом биків - ринки достатньо суттєво зростали. Американський індекс S&P 500, зокрема, продемонстрував третє найбільше тижневе зростання з 2009 року. Проте вже другий тиждень охарактеризувався новим розпродажем акцій, що в решті-решт, призвело до негативної динаміки на двотижневому інтервалі по більшості світових індексів.
Докладніше… Міжнародний валютний та товарний ринки
Марункевич Андрій
Із США, як і завжди, надходило достатньо багато важливих економічних даних, які мають суттєвий вплив на ринки. Загалом, ці показники створили нейтрально-негативний інформаційний фон. Відтак, індекс цін виробників станом на серпень сягнув, як і очікувалось, 6,5% р/р при попередньому значенні 7,2%, що говорить про можливість уповільнення інфляції в країні в загальному. Але, наразі індекс споживчих цін говорить про протилежне - фактичне зростання станом на серпень 3,8% р/р, при попередньому значенні 3,6%. Роздрібні продажі у серпні не зросли і залишилися на рівні липня.
Докладніше…