Прем'єр-міністр Голандії попалив контору. У своєму інтерв'ю каналу Євроньюс він розповів про асоціацію Україна-ЄС. Точніше про те, як її бачать в Голландії (хоча я думаю, що він висловив загальноєвропейську думку).
За висловлюванням Рюгге, Нідерланди в першу чергу можуть непогано заробити на ЗВТ з Україною. Про можливу Євроасоціацією він висловився набагато більш прагматично: асоціація зовсім не означає вступ до ЄС і нагадав, що на даний момент дана угода підписана з деякими країнами Центральної Америки та Близького Сходу.
Напередодні голандського референдуму щодо доцільності ратифікації угоди про асоціацію з Україною, прем'єр-міністр Нідерландів намагається заспокоїти скептично налаштовану громадськість, підвищивши таким чином шанси на сприятливі результати опитування. Поки що більшість голандців виступає проти підписання угоди. Не додав симпатій до нашої країни і недавній скандал, пов'язаний з полотнами, викраденими з голандських музеїв і виявлених в Україні. Тоді представники батальйону ОУН вимагали гроші за повернення картин їх законному власникові. Цікава склалася ситуація: Європа робить вигляд, що кличе нас до себе, ми робимо вигляд, що ретельно провадимо необхідні реформи. При цьому кожен намагається робити свою гру, отримуючи з цього власний зиск: Європейці отримують ринок збуту (хоча і все більш сумнівної якості), українська влада отримує кредити, які розсовують по кишенях. Єдині, хто залишається "в прольоті" - 40 мільйонів українців. Їхню думку, як завжди, ніхто не враховує.
[Перевод на русский] Премьер-министр Голландии спалил контору. В своем интервью каналу Евроньюс он рассказал об ассоциации Украина-ЕС. Точнее о том, как ее видят в Голландии (хотя я думаю, что он выразил общеевропейское мнение).
По высказываниям Рюгге, Нидерланды в первую очередь могут неплохо заработать на ЗСТ с Украиной. О возможной евроассоциации он выразился гораздо более прагматично: ассоциация вовсе не означает вступление в ЕС и напомнил, что на данный момент данное соглашение подписано с некоторыми странами Центральной Америки и Ближнего Востока.
В преддверии голландского референдума относительно целесообразности ратификации соглашения об ассоциации с Украиной, премьер-министр Нидерландов пытается успокоить скептически настроенную общественность, повысив таким образом шансы на благоприятные результаты опроса. Пока что большинство голландцев выступают против подписания соглашения. Не добавил симпатий к нашей стране и недавний скандал, связанный с полотнами, похищенными из голландских музеев и обнаруженных в Украине. Тогда представители батальона ОУН требовали деньги за возвращение картин из законному владельцу.
Интересная сложилась ситуация: Европа делает вид, что зовет нас к себе, мы делаем вид, что усердно проводим необходимые реформы. При этом каждый пытается делать свою игру, извлекая из этого выгоду: Европейцы получают рынок сбыта (хоть и все более сомнительного качества), украинская власть получает кредиты, которые рассовываются по карманам. Единственные, кто остается "в пролете" - 40 миллионов украинцев. Их мнение, как всегда, никто не учитывает.