Он уже заканчивает курс обучения управления беспилотником, собирается скоро снова на Восточный фронт...
СНБО зафиксировало наращивание живой силы противника, боеприпасов и продовольствия в Алчевске
В Алчевске зафиксировано концентрацию живой силы противника и материально-технических средств (боеприпасы, продовольствие и т.п.), поступающих из России.
Об этом 18 ноября на брифинге сообщил спикер информцентра СНБО Андрей Лысенко, передает Цензор.НЕТ.
ПОЛКОВНИК ВАСИЛЬ РОГАТЮК: "СЕРЕД ЗАГИБЛИХ НА ВІЙНІ БАГАТО МЕДИКІВ. ТЕРОРИСТИ СПЕЦІАЛЬНО ПОЛЮВАЛИ НА ШВИДКІ"
Військова медицина перед війною майже перестала існувати. Нам вдалося розшукати начальника Чернівецького військового госпіталю, якому довелося з нуля організовувати медичну допомогу на передовій і відправляти на фронт найкваліфікованіших лікарів з кожного госпіталю України. Коли розпочалися бойові дії, полковник Василь Рогатюк був заступником директора військово-медичного департаменту.
Збройні сили були не готові до цієї війни. Ніхто не міг подумати, що вона може розпочатися, тим більше з Росією. Не була готова й військова медицина. На сході майже не було госпіталів. Вони є тільки в Харкові і Дніпропетровську. Хоча дніпропетровський шпиталь на той час було продано попереднім керівництвом Міністерства оборони.
Коли розпочалася війна, ми зібралися у директора департаменту Віталія Андронатія. Ми професіонали, і розуміли, що нам потрібно зробити. Просто не було чим зробити і не було ким зробити. В медпунктах навіть не було лікарів, їх замінили фельдшерами. Пишеться, що лікар, а підготовку пройшов у вінницькому медичному коледжі. Коли у департаменті було керівництво з Вінниці, там створили коледж, який випускав і не лікаря, і не фельдшера, а незрозуміло кого. Потім випускників розподілили по військах.