...Люди вже забули, як в концтаборах сталінського союзу гинули мільйони... вже забули, що Жуков - генерал-м'ясо... вже забули, які наслідки мала "перемога"... та, і тепер переможені живуть в гараздах, а переможці? Світле свято? Угу. Потанцюймо на кістках.
да много чего страшного было со стороны советских солдат, но кто будет об этом говорить?... как можно считать этот день праздником, до меня не доходит!...
Такі свята - відгомін "Великого нерушимого союзу". Тим паче День перемоги "над фашизмом" (забули ж, що Німеччина нацистською була) - свято країни, якої вже немає... Про жертви - вірно кажете. Та, до речі. Нині - День матері. Справді світле свято. (Свято міжнародне). У Европі, якщо і відзначають ДП, то 8 травня, поминаючи загиблих.
Никто не оправдывает преступления сталинского режима и не надо пожалуйста мешать их с победой над нацизмом. Или вам больше по душе было бы оказаться под Немцами? И это ещё в лучшем случае.
Ні-ні, я нічого не плутаю. Кажу, що жертви були по обидва боки барикад. Тому говорити про якусь перемогу - безглуздо. Кого перемогли? І які наслідки тої перемога? Німці - переможені - живуть заможно і катаються на Мерседесах (на яких ще Гітлер катався); переможці (ті, кого Ви вважаєте переможцями) харчуються докторською ковбасою і водкою. Не знати, чи було б гірше під німцями, ніж під совітами. Розенберг, як і велика частина нацистського керівництва, вважали деякі народи, в т.ч. український, - опорою (НЕ рабами, Не унтерменшами!) для Німецької держави.
Аха, получается, что если Немцы не считали Украинский народ унтерменшами значит можно и под Немцами пожить и пожрать баварские сосиски? И жили бы и не задумывались о том, что ваш мерседес проплачен миллионами жизней еврейского народа! А чё задумываться то, к хорошему быстро привыкаешь. Конечно сейчас уже легко говорить, что неизвестно как было-бы под немцами.
О, будь ласка, не калічте мої слова!!! Повторюю: обидва режими - людиноненависницькі. Та й зараз багатьом людям ніщо не заважає пити водку і не задумуватись про мільйони жертв ЇХНЬОГО режиму, натомість німцям (якщо вже про то) Мерседеси ніяк не заважають виплачувати компенсації потерпілим і бути цивілізованою европейською державою. А баварські сосиски смачні... І пиво смачне. Так, як і грузинське вино чи шашлик, і українські пироги та борщ.
Я ни в коем случае их не калечу. В том, что оба режима "людиноненависницькі" я с вами согласен. Однако сегодня мы не режим вспоминаем, а то, что живы сегодня благодаря рядовому пехотинцу, лётчику, артиллеристу, танкисту, моряку и т.д., воевавшему за свою родину, защищавшему своих родных и близких.
О, давайте ще згадаємо тих, кого рядові піхотинці та інші вбили за їжу, кого згвалтували, кого зрадили, чиї домівки знищили; згадаймо і ті сотні тисяч рядових піхотинців, які стали дезертирами. Якщо хочете пом'янути пам'ять справжніх героїв (які насправді намагались уникати згадок про пережите і ніколи не хизувались своїми перемогами), то не чекайте 9 травня. Поминання - не свято. А про тих, завдяки кому я жива і живі мої рідні та близькі, я пам'ятаю завжди.
Давайте тогда вспомним и Бабий Яр и то как Нацисты заставили полуживых Украинцев отобранных в концлагере сыграть с ними в футбол. Сытые, зажравшиеся против голодных и еле живых. Во время игры их били прикладами, ломали кости, людям, которые и так уже фактически были мертвы. И они выиграли, в конечном итоге они выйграли у нацистов. После матча их всех расстреляли. Это к слову о том, что Гитлер не считал Украинцев утерменшами.
Давайте згадаємо. Згадаємо про Катинь, Соловки, мені не потрібно далеко йти - у моєму місті є кілька в'язниць, де знищували людей НКВДисти. Так, є навіть сталаг. І заодно вип'ємо на могилах, потішимось, що Перемога! Правильно? І покажіть мені, будь ласка, в якому місці я писала про Гітлера. Здається, згадувала апріорі про Розенберга. Для чого ці всі ігри, хто більше назве подій Другої світової? День Перемоги - не свято, тим паче не світле.
Прошу прощения, оговорился - Розенберг. Ещё раз повторюсь - не надо мешать преступления сталинского режима и победу над фашизмом! У вас День Победы = победа режима. Надо мыслить шире.
От того, что вы будете твердить, что этот праздник не светлый, к вашему превеликому сожалению он не станет не светлым!!!
То покажіть мені світло свята! Дата 9 травня умовна, це раз. Два - сталінський режим був не кращим, ніж нацистський. Зло перемогло зло. Ось в тому і перемога? Добре, якщо не режим, то що?
Світле свято? Угу. Потанцюймо на кістках.
Reply
Reply
Та, до речі. Нині - День матері. Справді світле свято. (Свято міжнародне).
У Европі, якщо і відзначають ДП, то 8 травня, поминаючи загиблих.
Reply
Reply
Не знати, чи було б гірше під німцями, ніж під совітами. Розенберг, як і велика частина нацистського керівництва, вважали деякі народи, в т.ч. український, - опорою (НЕ рабами, Не унтерменшами!) для Німецької держави.
Reply
Reply
А баварські сосиски смачні... І пиво смачне. Так, як і грузинське вино чи шашлик, і українські пироги та борщ.
Reply
Reply
Якщо хочете пом'янути пам'ять справжніх героїв (які насправді намагались уникати згадок про пережите і ніколи не хизувались своїми перемогами), то не чекайте 9 травня. Поминання - не свято.
А про тих, завдяки кому я жива і живі мої рідні та близькі, я пам'ятаю завжди.
Reply
Reply
Кожна мова має свої принади, кожна мова має свою красу)))
Reply
Reply
І покажіть мені, будь ласка, в якому місці я писала про Гітлера. Здається, згадувала апріорі про Розенберга.
Для чого ці всі ігри, хто більше назве подій Другої світової?
День Перемоги - не свято, тим паче не світле.
Reply
От того, что вы будете твердить, что этот праздник не светлый, к вашему превеликому сожалению он не станет не светлым!!!
Reply
Дата 9 травня умовна, це раз. Два - сталінський режим був не кращим, ніж нацистський. Зло перемогло зло. Ось в тому і перемога? Добре, якщо не режим, то що?
Reply
Reply
Leave a comment