Не хочу прослыть чудаком из серии «вывидететолькозлоадобравупорнезамечаете». Поэтому сразу скажу, что история эта с хэппи-эндом. Ну а «осадочек» зудит и ноет - не могу молчать.
Итак, жила-была маленькая хорошая девочка С., 5 лет. Однажды она заболела. И, как иногда умеют болеть детки, не сразу понятно чем. Тут болит, сям болит. Температура растет и
(
Read more... )
Comments 2
Я живу зараз в Польщі, так на обов’язкову медичну страховку у мене знімають з зарплати десь ~20% від її розміру брутто.
Якщо перевести на мову цифр, то при середній зарплаті в Польщі у 9,250 грн брутто, десь 1,700 грн йде на медичне страхування мене та членів моєї родини, які не працюють в Польщі.
А що ж в Києві, Україна, де до сих пір немає впроваджено системи обов’язкового медичного страхування?
-
Виклик медичної бригади Добробут - 650 грн, 1 день перебування в стаціонарі - 800 грн, просто консультація у хірурга - 300 грн.
Ці величезні кошти за користування благами комерційної медицини - це та ціна, яку платять українці за популізм і відсутність дієвих дій у питанні реформування системи охорони здоров’я з часів розпаду СРСР.
--
Доброго здоров’я твоїй донечці, в Україні без комерційної страховки навіть лікування простуди без температури - це випробування як для хворого, так і для рідних.
Reply
Очерствеет Юля от шалных денег и станет тоже взяточником.
Двести евро взяток в день при 20 рабочих днях делают ей европейскую зарплату здесь.
Мой знакомый таксист часто возит врачай в гос. клиники. Откуда при з/п в 1500 грн. деньги на такси по 100 грн я не знаю.
Reply
Leave a comment