Тут у Фейсбуці відбувається флешмоб, присвячений тижню книги. Чи відбувався. Не є важливо.
суть наступна:
візьміть найближчу до вас книгу,
відкрийте на 52 сторінці і п'яте речення зверху зробіть своїм статусом.
Не вказуйте назви. Не забудьте скопіювати ці правила. І з міжнародним тижнем книги!
Так от, найближча до мене книжка на той момент була "Майстер і Маргарита".
Але чекайте, зараз буде смішно.
Англійською.
Комікс.
Створений двома поляками.
Ще не смішно?
Ось скан двох розворотів
From
Scrapbook Photos
From
Scrapbook Photos Цю бугагашечну книжку я, канешна, взяла у бібліотеці.
Сканера не маю, але виявилось, що в бібліотеці є два комп'ютери зі сканерами, якими можна користуватись абсолютно безкоштовно, треба тільки зарезервувати заздалегідь - на стійці у бібліотекаря, по телефону чи онлайн. Як правило, завжди вільний як мінімум один сканер, тому можна просто прийти і одразу отримати в бібліотекаря до нього доступ.
А я все пою дифірамби нашій прекрасній бібліотеці. Не пам'ятаю, чи я вже про це писала, чи ні: бібліотека має близько півсотні комп'ютерів, доступ до них вільний для всіх, хто має читацький абонемент. Вхід до системи відбувається за номером абонементу та пін-кодом, що видається при записі в бібліотеку для використання онлайн-послуг бібліотеки (резервація, продовження взятих на руки книг, перегляд каталогу, замовлення книг із інших бібліотек району, якщо необхідної немає в цій бібліотеці). Повний каталог бібліотеки теж можна переглянути онлайн. Дуже зручний пошук по каталогу. Крім того для гаджетоводів є окрема бібліотека електронних книжок: логінишся в систему, знаходиш потрібне і скачуєш книжку на свою читалку.
А ще - вишенька на тортику - в нашій бібліотеці безкоштовний швидкий вайфай, зручні диванчики, кава-машина і велика шафа із мангою.
Я готова там просити політичного притулку. Буду спати поміж стелажами із альбомами художників та нотами для фортепіано, а гуляти ходити до відділу локальних студій, гортати старі мапи Бейзінгстока й порпатись у мікрофільмах із вирізками сторічних локальних газет.