про темний бік благодійності в соціальних мережах

Sep 17, 2012 11:06

сьогодні прочитав на одному з рівненьских порталів про людей, які збирали гроші в соцмережах через дуже популярні останнім часом "людські аукціони".
Зокрема, журналіст пише про таке: "У Рівному організатори у соціальній мережі «живих торгів» не передали понад 30 тисяч гривень, які рівняни жертвували для онкохворих дітей. Натомість організаторка ціле літо відпочивала на морях".
Повністю стаття тут і лишає вона багато питань. 
Та через те, що я працюю в благодійній організації, ця тема мені дуже близька, адже подібні випадки кидають тінь і на нашу діяльність:
Отже, звертаюся до 2х категорій людей, дотичних до благодійності:
1) організатори акцій, які у різні способи збирають гроші на хворих діток, бездомних тваринок, допомогу сиротинцям і т.п.: будь ласка, якщо ви дійсно хочете допомогти, будьте дуже уважними з усіма документами, звітами, робіть це вчасно і компетентно. Залучіть до процесу людей, знайомих з бухгалтерією, і будьте підзвітними хоча б комусь. Спокуса, коли ви матимете на руках живі гроші, буде великою. Якщо ви не маєте людей, які можуть вам в цьому допомогти, зверніться до нас, у нас є все необхідне для професійного виконання подібних проектів, і, скоріше за все, ми вам допоможемо абсолютно безкорисливо
2) люди, які жертвують гроші, перепощують прохання і рекламують групи та зустрічі подібного спрямування, будьте уважні, якщо ви не впевнені, що людина/організація, яка збирає гроші, не заслуговує довіри, краще притримайте свої гроші, вони можуть допомогти тим, хто їх дійсно потребує, а не заробляє собі "на моря", напрацьовує дешеву популярність, або просто не є достатньо компетентим, аби забезпечити попадання ваших грошей до тих, коми вони призначалися.

доска позора, социальные сети, Украина, благотворительность, гражданское общество

Previous post Next post
Up