Провівши численні дослідження, двоє професорів Університету Наварри (Іспанія) прийшли до висновку, що на відчуття щастя людини значно впливає приналежність до релігії, повідомляє
Сatholicnews з посиланням на Агенцію
CWN.
«Релігія чи деномінація становлять значний вплив на щастя людини». «У католиків і протестантів рівень щастя найвищий, а в той же час у православних чи представників інших східних релігій - найнижчий», - подає слова вчених агенція.
«Частота відвідування богослужінь і молитва також мають вплив на рівень щастя: ті, хто практикує це щодня, зазначають, що є щасливішими, на відміну від тих, хто ніколи цього не робить», - додають науковці.
Редакція порталу
"Релігія в Україні" підтверджує висновки науковців: користувачі з православною самоідентифікацією, спілкуючись навіть між собою на нашому сайті, часто обмінюються агресивно-образливими коментарями. І навпаки, від католиків і протестантів, зареєстрованих на сайті, такого відвертого негативізму не спостерігається.
Не сприймайте, православні, це як образу, але дійсно так. Я вам скажу, що дуже рідко зустрічав православних віруючих (мається на увазі воцерковлені люди) та священиків, які б були доброзичливі та відкриті до бесіди. Але якщо траплялося і таке, то вони кардинально змінювали риторику та ставлення після того, як довідалися про моє віросповідання. Тому у розмові з православними, намагаюсь уникати питань про свою приналежність (не тому, що стримаюся, просто втомився від холіворів).
Одне із останніх позитивних виключень - диякон Андрій Глущенко (УПЦ МП).