Як «проколюються» політики в інтернеті

Dec 08, 2011 16:40


Чому я за те, щоб політики активно вели екаунти у соціальних медіа? Бо там видна дурість кожного. В інтернеті, як на лакмусовому папірці, чітко відображаються всі вади окремих державних діячів та державної системи загалом.

Саме про це й написав статтю для "Українського тижня". Згадав про деякі епік фейли з Заходу, а також свіжі українські - Уколова, Ляшка.

... Переплюнув вчинок Арсенія Петровича головний радикал України Олег Ляшко, відомий тим, що любить на своїй сторінці у Facebookрозміщувати фотозвіти про те, як він в одних бабусь купує яйця, інших - катає на ровері, обирає жіночу білизну та робить ще багато цікавих і корисних для суспільства справ. Цього разу він вирішив поділитися депутатською зарплатою і підтримати родину загиблого під час зносу наметового містечка у Донецьку. «Я оплачу витрати на похорон чорнобильця Геннадія Конопльова, загиблого під час розгону наметового містечка в Донецьку. А рахунок принесу Азарову. Хай влада знає, що смерть людини на її совісті», - написав радикал у себе на сторінці у Facebook.

З часу, коли були опубліковані ті слова, минула доба, а сім’я загиблого прийняла допомогу місцевої влади, яка взяла на себе всі витрати. Тоді я вирішив нагадати Ляшкові про його обіцянки, але зіштовхнувся лише із витиранням моїх коментарів та баном на відвідування сторінки. Дякуючи іншим користувачам, питання до політика-фейсбукера повторювалися і повторювалися.

Лише за кілька годин він спромігся на коментар: «Я вже сказав, що перед тим, як лити бруд, прошу спочатку перевіряти інформацію! Гроші переведені на рахунок родичів загиблого!» Проте інтернет-спільнота так і не побачила ані платіжок, ані чеків з банку. Потім навіть не було світлин із сім’єю загиблого і звітів на сторінці про підтримку родичів Геннадія Конопльова (хоча пан Олег анонсував, що планує зустрітися з ними).

Замість цього читачі Ляшка довідалися, як його фонд «Українська ідентичність» влаштував у Луганську «міжнародний» семінар про Зону вільної торгівлі з ЄС. Проплачені та «фейкові» користувачі поставили під цими дописами свої «лайки» та коментарі, а розумні люди вкотре подякували інтернету та соціальним медіа за унікальну нагоду побачити дурість політика. Читати далі

власть, политика, ржунимагу, Україна, meritocracy

Previous post Next post
Up