Щось є, це точно. Важко мені оцінювати загальний рівень викладання, бо я закінчила школу 9 років тому, і до того ж це була гімназія, де більшість вчителів була похилого віку, "старої школи". Батьки наші їм довіряли. Вчителі роблять свою роботу, тому логічно їм довірити її робити так, як вони вважать вірним)) Бувають різні ситуації, упереджені вчителі, але хочеться вірити, що це - виключення. Тому я за плідну співпрацю між батьками та вчителем, коли батьки прислухаються до порад вчителя, можливо, контролюють, як дитина працює вдома, якщо це потрібно.
Я також за співпрацю! Мене от власне дивує, коли батьки відповідальність за виховання та навчання дитини зовсім перекладають на школу. З іншого боку таки діти проводять в школі багато часу, щоб не розуміти наскільки це на них впливає. == А вчора при одній розмові було таке, що є знайомі, які навіть за шкільні ролі в шкільних п"єсах за своїх дітей домовляються... Ну я вже не говорю про все інше... От це як на мене взагалі капець!!!
Ого, і так буває... капець, ага! Познайомилась влітку з дівчиною - вчителем з Москви. Вона розповідала, що в них в школі дозволено батькам сидіти на уроках, і багато хто цим користується, і до скандалу доходить типу "ні-ні, мій Вася лише теорему Піфагора не знає, ви його ще спитайте щось, він все розкаже". Теж недобре воно якось. Ну і звісно, коли батьки не цікавляться справами дитини в школі, це дуже дивно. Хоча я таких не знаю))
Наші школи дуже далекі від ідеалу, на жаль. Ми вчились в британській школі за кордоном ( лиш два роки) але це змінило світогляд дитини радикально. Настільки. що приїхавши в Київ мій синочок втікав з уроків. По-перше викладачі там переважно чоловіки, мають терпіння і шукають в кожній дитині якийсь талант. Моєму сину віддали кольоровий ксерокс на годину, бо він зацікавився Марсом... Я спілкуватись з викладачами не могла, бо не мала такий рівень англійської. але це добре, бо він став самостійний.
Дуже важко звикати, навіть не знаю як він бідний пережив. А ще на додачу це був 2004 рік. майдан і моя україно-англомовна дитина в Києві. Помогли книги, що ми читали разом, фільми, що дивились разом, разом малювали, мріяли. Дитина повинна стати другом №1 для мами.І навпаки. Ти якраз така, чимось подібна на мене))
))). Я також от за гарну дружбу між дітьми і батьками. Без забування про те, хто батьки, а хто діти... але таки за рівноправні стосунки). Ніколи не є легко... Тільки на скільки має поширюватися наша допомога дітям, особливо, коли йдеться про школу?..
Comments 26
Важко мені оцінювати загальний рівень викладання, бо я закінчила школу 9 років тому, і до того ж це була гімназія, де більшість вчителів була похилого віку, "старої школи". Батьки наші їм довіряли.
Вчителі роблять свою роботу, тому логічно їм довірити її робити так, як вони вважать вірним)) Бувають різні ситуації, упереджені вчителі, але хочеться вірити, що це - виключення. Тому я за плідну співпрацю між батьками та вчителем, коли батьки прислухаються до порад вчителя, можливо, контролюють, як дитина працює вдома, якщо це потрібно.
Reply
==
А вчора при одній розмові було таке, що є знайомі, які навіть за шкільні ролі в шкільних п"єсах за своїх дітей домовляються... Ну я вже не говорю про все інше...
От це як на мене взагалі капець!!!
Reply
Познайомилась влітку з дівчиною - вчителем з Москви. Вона розповідала, що в них в школі дозволено батькам сидіти на уроках, і багато хто цим користується, і до скандалу доходить типу "ні-ні, мій Вася лише теорему Піфагора не знає, ви його ще спитайте щось, він все розкаже". Теж недобре воно якось.
Ну і звісно, коли батьки не цікавляться справами дитини в школі, це дуже дивно. Хоча я таких не знаю))
Reply
Не думаю, що це добра ідея, коли батьки присутні на уроці. ==
Reply
Reply
Reply
Reply
Я також от за гарну дружбу між дітьми і батьками. Без забування про те, хто батьки, а хто діти... але таки за рівноправні стосунки).
Ніколи не є легко... Тільки на скільки має поширюватися наша допомога дітям, особливо, коли йдеться про школу?..
Reply
(The comment has been removed)
Але ми ж любимо Швецію, правда ж?))).
Reply
(The comment has been removed)
Reply
Leave a comment