Карантин карантином, а уроки вчити треба… Тобто… чи в Вас виходить на канікулах, чи на карантині посадити дитину хоча б на годину вдень вчитися? Чи читати те, що треба по програмі?
Щоразу як починаються вимушені, чи планові канікули, на які ми не передбачаємо виїздів з міста, чи далеких поїздок, я обіцяю собі, що кожного дня від ранку будемо вставати лише на….(годину) пів години пізніше, ніж звикло, снідати також будемо «по плану» , а не «коли, хто захоче» і відповідно незалежно від ніяких обставин ми будемо повторювати вивчене і читати … наперед.
Пам’ятаю , що коли сама була в школі, то в кінці кожного навчального року на останньому уроці нам диктували довгий список позакласного читання. Це завжди викликало обурення у всіх. Тепер якось з позакласним читанням легше, а може «ми» просто ще малі.
Так от, перших кілька днів карантину Софія була «хворою» і відповідно я її жаліла і не садила за науку. Вчора в неї був день народження (ну це б було просто не чесно: в карантин, в ДН уроки…). Але сьогодні… - я це зробила!!! Тобто попросила перескладати все на робочому столі, пересортувати старі-нові зошити, перечитати оповідання і … відправила на заняття з англійської мови. Не можу сказати, що в дитини це викликало багато позитивних емоцій від початку, проте з заняття вона вже повернулася в значно кращому гуморі і взагалі виглядало, що вона і сама засумувала за цим всім).
Напевно треба враховувати, що канікули, карантин - це таки зміна графіку і звиклого способу життя дитини, але проводити цей час без режиму взагалі не можна. Бо тоді…ми батьки перші зійдемо від цього всього з розуму))), а по-друге : режим - це класно, просто не треба в цьому слові вбачати щось погане. Це просто план дій, якій нас вкладає в певні рамки, проте вони ж нами і окреслені.
Так виглядає, що від понеділка знову школа. Супер! Протриматися залишилося ще зовсім трішки))).