я просто не заставляла їсти. Хоче груди - та на здоров'я, їж. Часто бувало, що смоктав груди, потім доїдав "дорослою" їжею. Ну і по пунктах 1. А самі їжте смачно при ньому, за тиждень попробує сам :) 2. Не годуйте насильно. В нас як тільки вилізли ікла - почав жерти ударними темпами, багато хто так само каже. 3. Не знаю :( 4. В нас в рік і місяць часто була ситуація - малий ганяє коло столу, час від часу шось дзьобаючи з тарілок. Зараз (рік і чотири) чемно сідає за стіл і їсть поки не наїсться. Не хоче - не пропонуйте, ГВ ж є? Сильно голодним не лишиться. 5. Лікарі рекомендують до 2 років. Про мяке відлучення (без істерик і перетягування грудей) http://breastfeeding.org.ua/how/feed/bye-bye.html Про користь ГВ після року: http://breastfeeding.org.ua/how/feed/desirable.html
1. не хоче м*яса? нічого, скоро захоче. не робіть проблеми з пустого місця. 2. ніякого насильного годування, не робіть дурниць. дитина набирає вагу, активна і весела? якщо так, не робіть проблеми з пустого місця. 3. звичайно, нормально. 4. заспокоїтися і їсти всім разом за одним столом, підтримуючи інтерес дитини до того, що їдять інші. 5. норми по тривалості ГВ - це з області фантастики )) з мого особистого досвіду - до 2 років. а взагалі не можна відлучати дитину тільки тому, що вона погано їсть іншу їжу крім молока.
Дитина буде нормально їсти щойно закінчите ГВ. Ефект вражаючий. Інша справа, що Вашим молочком дитина спокійно наїдається в такому віці, тож подумайте, чи потрібно Вам заморочуватися чотириразовим приготуванням їжі, якщо все корисне і поживне є в пазусі? :)
не знаю, я не помітила ніякого зв"язку між ГВ і їжею вобше :) тобто хороший обід абсолютно не зменшував кількість прикладань, і циця апетит не перебивала зовсім. мабуть, в кого як.
Для чого так узагальнювати? Таке твердження може бути поштовхом для згортання ГВ. Є діти, які нормально їдять прикорм, перебувачи на ГВ; так само є діти, які продовжуть відмовлятися від прикорму навіть після завершення ГВ.
Моя з охотою їсть язик гов"яжий та тефтелі (коли не хоче просто розминаю їх в супі, щоб не виколупувала) Коли не хоче їсти - йдемо гуляти, але не далеко, щоб як тільки захоче встигнути повернутись та одразу сажаю їсти.
"Їсть пару ложок" - цього достатньо, хвалимо і даємо цицю:) Не їсть - я б не пхала, норми - це для дітей на штучному годуванні. зелені каки і слиз можуть бути від корвячого молока, якщо вони виникають після інших продуктів - значить забагато даєте. Ще щоб не було слизу і зелені, бажано нові продукти цицею запивати. Хто там вам підказує, що дитина на ГВ не наїдається? - всіх в сад!:)Маленькі ви ще дуже. З віком апетит має зростати, якщо зараз не привити дитині відрази до процесу отими напиханнями. Зберігати ГВ бажано до самовідлучення дитини. Ми самовідлучилися в 3 роки і 8 міс.
Comments 8
Ну і по пунктах
1. А самі їжте смачно при ньому, за тиждень попробує сам :)
2. Не годуйте насильно. В нас як тільки вилізли ікла - почав жерти ударними темпами, багато хто так само каже.
3. Не знаю :(
4. В нас в рік і місяць часто була ситуація - малий ганяє коло столу, час від часу шось дзьобаючи з тарілок. Зараз (рік і чотири) чемно сідає за стіл і їсть поки не наїсться. Не хоче - не пропонуйте, ГВ ж є? Сильно голодним не лишиться.
5. Лікарі рекомендують до 2 років.
Про мяке відлучення (без істерик і перетягування грудей) http://breastfeeding.org.ua/how/feed/bye-bye.html
Про користь ГВ після року: http://breastfeeding.org.ua/how/feed/desirable.html
Reply
2. ніякого насильного годування, не робіть дурниць. дитина набирає вагу, активна і весела? якщо так, не робіть проблеми з пустого місця.
3. звичайно, нормально.
4. заспокоїтися і їсти всім разом за одним столом, підтримуючи інтерес дитини до того, що їдять інші.
5. норми по тривалості ГВ - це з області фантастики )) з мого особистого досвіду - до 2 років. а взагалі не можна відлучати дитину тільки тому, що вона погано їсть іншу їжу крім молока.
Reply
Reply
Reply
тобто хороший обід абсолютно не зменшував кількість прикладань, і циця апетит не перебивала зовсім. мабуть, в кого як.
Reply
Є діти, які нормально їдять прикорм, перебувачи на ГВ; так само є діти, які продовжуть відмовлятися від прикорму навіть після завершення ГВ.
Reply
Коли не хоче їсти - йдемо гуляти, але не далеко, щоб як тільки захоче встигнути повернутись та одразу сажаю їсти.
Reply
Не їсть - я б не пхала, норми - це для дітей на штучному годуванні.
зелені каки і слиз можуть бути від корвячого молока, якщо вони виникають після інших продуктів - значить забагато даєте. Ще щоб не було слизу і зелені, бажано нові продукти цицею запивати.
Хто там вам підказує, що дитина на ГВ не наїдається? - всіх в сад!:)Маленькі ви ще дуже. З віком апетит має зростати, якщо зараз не привити дитині відрази до процесу отими напиханнями.
Зберігати ГВ бажано до самовідлучення дитини. Ми самовідлучилися в 3 роки і 8 міс.
Reply
Leave a comment