О чем умолчал Медведев?

Nov 12, 2022 18:01

На календаре еще только ноябрь, но секретарь Совбеза России Дмитрий Медведев, похоже, решил досрочно встретить Новый год. И написал  в своем Telegram-канале, что «В рутине трудной повседневности и под влиянием весьма непростых военных решений стали затираться исключительно важные для нашей страны и всех нас результаты этого года. Хочу напомнить их ( Read more... )

Украина, НАТО, Россия, Медведев, Запад

Leave a comment

sasha1975ua November 13 2022, 10:48:06 UTC

Найраніші залишки побуту вже древньоруської доби Витачева добре досліджені в 1960-1970-х рр. і датуються VIII-XI століттями. Враховуючи зазначене, це означає, що вже починаючи з IV століття (від Черняхівської(готы. которые сменили киевскую археологическую кудьтуру конкретно в этом месте) культури яка є прототипом Антської держави) Витачів є постійним поселенням у середній течії Дніпра, незважаючи навіть на те, що перша згадка про нього датується лише серединою Х століття.
Як постійне поселення Витачів існує щонайменше 1600 років.

Ще одним підтвердженням цьому є низка антропогенних форм рельєфу навколо села, які сформувалися під час гунського панування. Як відомо, історики саме гунам приписують витіснення Черняхівської культури з культурного ландшафту Наддніпрянської України. Гунам притаманне було спорудження оборонних насипних (окопів. Валов. Часть змиевих валов строили еще первые скифы. Но бЩльшая часть построена была уже во времяКиевской Руси) та поховальних об'єктів (курганів).

Навколо Витачева збереглося кілька таких геоморфологічних об'єктів виключно антропогенного (рукотворного) походження. До них належать дві високі гори над Дніпром: Окіп та Красуха, які лежать в межах сучасного Витачева.

Як відомо, у часи Древньої Русі насипи і кургани майже не практикувалися, однак цього не скажеш про гунів, які передували русичам у цих краях. Отже це дає всі підстави стверджувати, що русичі захопили Витачів і витіснили з нього залишки гунського етносу (або просто асимілювалися з ним приблизно у VIII столітті), продовжуючи використовувати їх оборонну та транспортну інфраструктуру (окопи, рови, насипи і порти). (и опять эти готы.. МАЛ МАЛУША ВЛАДИ(МИР) имена похоже не слявянские но и не очень варяжские.. готы конешно врятли оставили от себя через столетия много чего. но вот имена вполне могли оставить.. Тем более что у остатков готов и славян в этих местах было много общих целей. Например защита от кочевников..)

Крім того навколо села знаходиться 10 курганів, з яких досліджено археологами лише 2. Таким чином за основу взята концепція про те, що Витачів як постійне поселення(славянами или готами. На місті окремих до готських поселень.) був заснований не пізніше V століття (в часи Черняхівської археологічної культури), згодом захоплений гунами, а пізніше став древньоруським містом-портом. Вік Витачева - не менше як 1600 років, і він безперечно є найдревнішим поселенням Обухівського району, та одним з найдревніших селищ України і всієї Центральної Європи.

Городище Витичів розкопане поблизу села. Воно вперше згадується як великий порт на Дніпрі у творах візантійського імператора Костянтина Багрянородного, який жив у середині Х ст. У 1961 році археологічна експедиція під керівництвом Бориса Рибакова виявила унікальну сигнальну башту, оборонні, житлові, господарські приміщення. Місто було оточене численними земляними валами та дубовими стінами Додаткові укріплення оточували територію поблизу міста, де могли сховатися жителі сусідніх поселень під час нападу кочовиків.

Після розгрому печенігів на початку XI сторіччя місто занепадає, але до кінця століття відновлюється як оборонний пост проти нових кочовиків - половців. Для захисту від них князь Святополк у 1095-1096 роках збудував поблизу іншу фортецю - Новгород-Святополч.

У 1103 р. недалеко біля Витачева відбулася нарада князів (біля Долобського озера).

Пізніше, в 1110 р., у самому Витачеві відбулась така ж нарада, за участю князів Святополка київського, Володимира Мономаха, Давида і Олега; однак князі між собою не порозумілися.

У Витачеві збереглися сліди старих валів. Частина старого городища рушилася вже в Дніпро, а частину забудовано оселями.

Reply

sasha1975ua November 13 2022, 10:50:03 UTC

--
07.06.2022
"Они ублюдки, выродки и должны исчезнуть": Медведев о "врагах России"

Президент России Дмитрий Медведев пообещал уничтожить "отбросы и ублюдков".
Об этом он сообщил в Telegram
"Меня часто спрашивают, почему мои посты у Телеграм так резки. Отвечаю - я их ненавижу. Они отбросы и ублюдки. Они желают смерти нам, России. И пока я жив, я буду делать все, чтобы они исчезли", - говорится в сообщении.

27.09.2022
Если Россия ударит по Украине ядерным оружием, то Запад не будет вмешиваться, - Медведев
президент России, заместитель председателя Совбеза РФ Дмитрий Медведев ожидает, что страны НАТО не будут вмешиваться в случае ядерного удара по Украине.
Об этом он рассуждает в телеграме

"Представим, что Россия вынуждена применить самое грозное оружие против украинского режима, совершившего масштабный акт агрессии, опасный для самого существования нашего государства. Считаю, что НАТО не будет прямо вмешиваться в конфликт и при таком раскладе. Ведь безопасность Вашингтона, Лондона, Брюсселя для Североатлантического альянса гораздо важнее, чем судьба никому не нужной погибающей Украины, пусть даже обильно снабжаемой различным оружием", - фантазирует Медведев.
Он считает, что снабжение Украины оружием западными союзниками - это только бизнес.

"Не больше. Погибать в ядерном апокалипсисе заокеанские и европейские демагоги не собираются. А потому - проглотят использование любого оружия в текущем конфликте", - предполагает он.

27.09.2022
Сообщено о подозрении российскому военному, изнасиловавшему женщину во время оккупации Киевщины. ФОТО

Сотрудники ГБР сообщили о подозрении военнослужащему 37 отдельной гвардейской мотострелковой бригады из российской Бурятии. Он обвиняется в сексуальном насилии и других нарушениях законов и обычаев войны, предусмотренных международными договорами.

Установлено, что в марте 2022 во время оккупации Киевской области военнослужащий совершил сексуальное насилие над пятидесятилетней местной жительницей.

Reply


Leave a comment

Up