15 грудня о 18.00 cтартує проект "ПЛАТФОРМА" - у приміщенні Художньої галереї Культурно-мистецького центру НаУКМА (вул. Іллінська, 9, перший поверх). Перша тема, що об’єднає спікерів - «Українська наука. Чи є вихід?». Після відкриття проекту, яке проведе координатор бюро “Свідомо”, журналіст Єгор Соболєв, відбудеться три 20-хвилинні лекції:
1. Біолог Наталія Шульга розкаже про «Інновації, які змінять українську освіту та науку».
2. Хірург Сергій Подпрятов та винахідник Ольга Іванова презентують «Технологію зварювання живих тканин тіла тварин і людини», винайдену в Україні.
3. Фізик Євген Мартинов пояснить «Як працює великий адронний колайдер?» та що українські вчені роблять у проекті ЦЕРН?
Хто ці люди?
Наталія Шульга - вчена, яка займалась дослідженнями в галузі молекулярної генетики та клітинної біології впродовж 30 років. До 2004 року працювала в університеті міста Рочестер, у штаті Нью-Йорк, США. Вона повернулась до України після «Помаранчевої революції» щоб допомогти у реформі освіти та науки в Україні. Працювала Віце Президентом зі стратегічного планування в НаУКМА. Зараз є виконавчим директором громадської організації Український науковий клуб, що об’єднує вчених світового рівня у галузях природничих наук, математики і технологій.
Сергій Подпрятов - практикуючий хірург Київської міської клінічної лікарні №1, директор діагностичного центру. Практикує технологію зварювання живих тканин тіла тварин і людини, винайдену в Інституті електрозварювання імені Патона. Провідний спеціаліст відділу зварювання живих тканин. Лауреат державної премії з науки і техніки.
Ольга Іванова - директор міжнародної асоціації “Зварювання”, кандидат технічних наук, начальник відділу зварювання живих тканин Інституту електрозварювання імені Патона, винахідник технології зварювання живих тканин тіла тварин та людини.
Євген Мартинов - доктор фізико-математичних наук, завідуючий лабораторією грід-технологій Інституту теоретичної фізики ім. М.М. Боголюбова. Бере активну участь у проекті ALICE (A Large Ion Collider Experiment) міжнародного дослідницького центру CERN (найбільша у світі лабораторія фізики високих енергій)
Як взяти участь?
Реєстрація для участі - обов`язкова. Кількість учасників обмежена. Запрошення отримають перші 80 осіб.
Зареєструватися можна на сайті проекту.
Журналісти можуть отримати акредитацію, звернувшись за телефоном 066-945-52-12 (Олександр Акименко)
Що це за проект?
Платформа - це ініціатива для тих, хто шукає нових знань і готовий розділити свій досвід з іншими. Ми віримо в те, що в Україні живуть талановиті та відкриті люди. Їх прагнення і талант рухають країну вперед. Ми прагнемо передати їх мрії, ідеї та знання вам. Щоб тих, хто щиро прагне розвивати Україну, ставало дедалі більше. Ми запрошуємо виступити тих, хто досяг успіху, тих, хто має ідею і рухається до її втілення, тих хто своєю роботою подає приклад і надихає на звершення, тих, хто має глобальне бачення процесів і проблем.
Платформа - це науковці, вчителі, бізнесмени, менеджери, люди мистецтва, філософи, журналісти, екологи, лікарі та громадські діячі.
Як ми це робимо?
Наші лекції не будуть офіційними круглими столами та засіданнями. Вони мають захоплювати і створювати однодумців. В неформальному спілкуванні, у дружній атмосфері ми намагаємось разом зрозуміти, куди рухається світ та Україна.
Ми прагнемо передавати кращі знання інтерактивно та яскраво. Тому використовуємо для цього слайди, відео та ретельно готуємо кожного зі спікерів.
Контакти:
Олександр Акименко
066-945-52-12
akimenko@gmail.com Інна Совсун
067-502-57-27
inna.sovsun@gmail.com Платформа