Груповий портрет членів білоцерківського спортивного клубу "Будо" що входить в федерацію панкратона України, очолювану Віктором Петровичем Коржом (депутатом Партії Регіонів i генерал-майором міліції, а також Замісником Голови Київської Міської Держадміністрації). Цікаво що сам клуб знаходиться в будівлі Головного Управління Міністерства Внутрішніх Справ в Білій Церкві, і займається покращенням фізичної підготовки співробітників МВС.
Якщо звернути увагу на обведені обличчя, то зустріти їх ще раз можна пролиставши світлини з київських подій:
Підозрюю, якщо переглянути всі обличчя спортсменів з білоцерківського "Будо", то більше половини з них можна буде знайти на світлинах масової бійки в Києві.
А додавши ще кілька фактів - польовий командир бойовиків фашистів ПР, по сумісництву Голова Білоцерківської міської молодіжної громадської організації «Молоді регіони» - Бойко Василь Васильович,
БРДМ що безперешкодно пересувається по закритих для руху вулицях Києва без будь яких реєстраційних номерів, міліціонери, які заявляють що БРДМ це не військовий а легковий автомобіль, які стоять і спокійно спостерігають як лупцюють журналістів і не затримують злочинців, а якщо і затримують то після мабуть чарівних слів "Ета Сваі" - відпускають затриманих, міліцейські начальники, яким бойовик фашистів ПР нагадує "успакоіть сваіх" вказуючи на космонавтів з гумовими палицями.... - в результаті отримаємо що під вивіскою спортивного клубу "Будо" діє організоване злочинне угрупування, при чому i організоване i контрольоване Міністерством Внутрішніх Справ. І звичайно що йолопа який бив ногами журналістів наша чесна міліція ніяк не може знайти. Швидше за все МВС або допомогло йому покинути межі України, або наразі він спокійнісінько сидить в одному з кабінетів того самого білоцерківського ГУ МВС де і отримує юридичні поради і відполіровує свої покази.
Що повинно було би статись після бійок в Києві вчинених організованим злочинним угрупуванням СК "Будо" що кришується МВС?
- повинен бути покараний максимальним терміном Титушко Вадим Сергійович, що ногами бив журналістів під час виконання ними своєї роботи.
- повинен бути покараний максимальним терміном Бойко Василь Васильович за безпосереднью організацію масової бійки, в якій постраждали журналісти.
- повинні бути покарані всі члени білоцерківського організованого злочинного угрупування СК "Будо", що брали участь в масовій бійці з іншими мітингуючими і з співробітниками МВС.
- всі члени СК "Будо", включаючи власника Дем'янцева Василя Івановича, повинні бути перевірені на причетність до скоєння інших злочинів.
Також вся прогнивша ланка МВС що показала себе під час цих подій повинна бути вирваною з корінням.
- повинен бути викликаний для надання показів щодо діяльності спортивного клубу "Будо" чільник федерації панкратона України, Віктор Петрович Корж (депутат Партії Регіонів і генерал-майор міліції, а також Замісник Голови Київської Міської Держадміністрації)
- повинні бути звільнені за профнепридатністю із позбавленням пільг і пенсій співробітники МВС що спостерігали за побиттям журналістів і не затримали злочинців на місці скоєння злочину, і співробітники МВС що надали наказ не зупиняти БРДМ і не перешкоджали його пересуванню вулицями Києва, що нараджало на небезпеку мітингуючих Киян.
- Повинні бути звільнені:
- - начальник ГУМВС України в м. Києві,
- - начальник ГУМВС України в м. Біла Церква,
- повинен бути відправлений у відставку Міністр Внутрішніх Справ України.
І якщо завтра журналісти будуть вимагати чогось меншого, я буду неприємно здивований.