Leave a comment

rvun November 3 2021, 10:37:30 UTC
Ну це не дуже новий винахід. В 2003 році мені чувак старший роки на 3, який вже випустився з універу, розповідав, що як відкриває ФОПа - то платяться підйомні 8000 гривень, і він цим механізмом скористався, шо на тий час теж було не так вже й погано. 100000 - взагаілі фопу норм допомога, палатку там придбати, місяць-два перекантуватися, поки справа піде, заплатити за щось, що поки не вірять в борг постачальники.
Взагалі, якщо таких доступних фінансових інструментів не буде - то й бізнес здебільшого буде такий, шо АТБ фопів оформлятиме для оптимізації податків. Я не кажу, шо зелені мавпи просто не спустять в унітаз 100 лямів, але сама собою ідея - не є порочною.

Reply

silovolt November 3 2021, 10:52:50 UTC
значительно лучше идея с частными займами,
тебе просто не дадут те, кто хорошо знает, что не сможешь
с другой стороны, если видят что можешь - то скорее всего не ошибутся если дадут
когда решают дядьки со стороны, они дадут тому, кто лучше умеет просить
... и умеет делиться....

Reply

rvun November 3 2021, 11:02:46 UTC
коли оці теорії про часні займи лягають на наші грунти - ви отримуєте "Швидкогроші" з річною ставкою в 800%, банки статистично знають, що реально взлітає лише кожен 10-й фоп і ці кредити - повний глухарь - тому воно їм нікуди не всралося. А от дати грошей фопу, що відкривається - це не так вже й дурно, власне для чогось же держава існує. Я, наприклад, не дуже розумію, чому на кожні зароблені мною 10000 гривень сумарно накладається податків 8500. Це шоб що? Принаймні підйомними тим же фопам я хоч розумію, шо ці гроші після вирахування з мене і мого роботодавця - хоч комусь допомогли, справу підняти, чи просто деякий час протриматися, навіть як він їх прожере чи з путанками в бані проскаче. А то я не знаходжу притомного пояснення чо я маю заробляти майже вдвічі менше через виємку податків, а реальність кругом летить в сране говно і мої гроші зникають хуй зна куди, взагалі в незрозумілому напрямку.

Reply

silovolt November 3 2021, 11:07:58 UTC
не так меня поняли
если Вы успешный ФОП,
то, может быть, Вы знаете кого-то кто точно взлетит,
знаете давно, видели в деле -
и тогда Вы ему займете.
Но если он бухарь или разгильдяй - Вы не займете.
И это будет фильтрация, повышение надежности.

Ну нету других способов, кроме как: «ЗНАЙ, куда вкладываешь и в кого».

Reply

rvun November 3 2021, 11:13:27 UTC
якби я був успішним фопом і бачив би, що щось має взлетіти і йому від мене треба ба,ло - я б відразу викупив половину в чувака, він би хоботився, а я б бабло гріб. Саме тому така від держави допомога має сенс. Підприємець жи заради наживи і вигоди працює, це не благодійник. Ну і кожен, хто хоч трохи в курсі підприємницької діяльності - точно знає, шо якомусь горбу з гори ліпше грошей не позичати, бо не побачиш більше ні його, ні грошей, можна повірити свому контрагенту чи ше комусь такому. Так що те що ви пропонуєте - взагалі з реальністтю не має перетинань.

Reply

silovolt November 3 2021, 11:27:53 UTC
Ну, ОК - вы жадный, но и это польза тоже. Кто-то не жадный, просто даст под процент - больше чем на депозите да и ладно.
А есть еще такой метод - отделяются от какой-то фирмы и делают свои бизнесы, на том же самом.
Кустами растут, короче - я таких тем знаю парочку, как минимум, работал в обеих поочередно.
Начинает один, через лет 5-10 число фирм достигает иногда пары десятков, ну и объемы растут конечно.

Короче, кто в этом варился реально - все понимает, и как стартовать с нуля - тоже.
А кто варился в получении грантов - понимают, как получать гранты.

Reply

nega_tivist November 3 2021, 11:28:30 UTC
Я, как представитель малого бизнеса, не в восторге от идеи продавать кому-то половину этого бизнеса.
Лучше одолжу денег под бОльший процент.

Reply

rvun November 3 2021, 11:32:30 UTC
я, канєш не в курсі шо там у вас за бізнес, але напрюмер гугл в 2000-х купив собі ютюб за 1,6 мільярди баксів - при цьому засновники вважають, шо добре заробили продавши його за таку суму, а гугл - вважає, шо це було зашибісь вкладення, бо (боюся помилитися в цифрах), щас він коштує більше ста лярдів лише як компанія, а вони ж на ньому мабуть не менше надоїли простого заробітку на рекламі. Так шо всякі варіянти можуть бути. Якби є моделі, де ти розумієш, шо без чужих грошей ти не те шо ціле не отримаєш, а й себе не прогодуєш, так шо люди буває йдуть на таке.

Reply

nega_tivist November 5 2021, 00:08:32 UTC
Не стоит сравнивать маленький крафтовый бизнес и айти-гигантов.

Reply

rvun November 5 2021, 08:13:58 UTC
ну, це ага
але по великому рахунку - партнерів собі беруть зовсім не тому, шо хочеться ділитися прибутками, а партнер - це не рідкість і в малих бізнесах
Взагалі, гілка спору - про те, що можна приватний займ взяти. Ви як чинна бізнесючка - можете якісь значні кошти залучити ну там під 5% річних? Ну от, а ще ж і тіло позики. А тут 100 кілогривень на розвиток бізнесу без повернення. Інша справа - що раз вливають в бізнес - то треба якось влити і в покупця, щоб він цим бізнесом міг скористатися. Ну там десь податки тимчасово для роботодавця знизити, аби він протягом року робітникові теж башлянув додаткові 100 кілогривень - тоді буде певний баланс.

Reply


Leave a comment

Up