Що робити, коли нема грошей? Ну, можна заощадити, можна запозичити, можна щось продати, можна заробити.
Ну це для звчайних смертних. На рівні держави всі ці варіанти залишаються, однак є в рукаві ще один козир. Гроші можна надрукувати. Нє, ну ви вдома теж можете це зробити на своєму принтері, однак за таке вас можуть взяти за яйця. Бо це стаття. А для держави це - емісія.
Тут в Нацбанку планують увімкнути верстат і надрукувати додатково 150-200 мільярдів гривень. Відірватися, так би мовити, по повній! Шо цікаво: варіант "заробити" урядом взагалі не розглядається. Комусь треба розповідати що буде після такого з цінами? Чи тут всі дорослі люди і знайомі із гіперінфляцією особисто чи, принаймні, теоретично?
А якщо ще згадати про заплановану масову приватизацію, то стає зовсім цікаво. Сценарій 90-х повторюється: береш кредит, "приватизуєш" якийсь завод і за пів-року - рік завод коштує як пральна машина. Всі задоволені.
Може стати валютною повією чи шо...
[По-русски]Что делать, если нет денег? Ну, можно сэкономить, можно занятьть, можно что-то продать, можно заработать.
Ну это для простых смертных. На уровне государства все эти варианты остаются, однако есть в рукаве еще один козырь. Деньги можно напечатать. Не, ну вы дома тоже можете это сделать на своем принтере, однако за такое вас могут взять за яйца. Потому что это статья. А для государства это - эмиссия.
Тут в Нацбанке планируют включить станок и напечатать дополнительно 150-200 миллиардов гривен. Оторваться, так сказать, по полной! Что интересно: вариант "заработать" правительством вообще не рассматривается. Кому-то надо рассказывать что будет после такого с ценами? Или все взрослые люди и знакомы с гиперинфляцией лично или хотя бы теоретически?
А если еще вспомнить о запланированной массовой приватизации, то становится совсем интересно. Сценарий 90-х повторяется: берешь кредит, "приватизируешь" какой-то завод и за пол-года - год завод стоит как стиральная машина. Все довольны.