Якщо чесно, то думав почати експеримент (дух науковця в мені не вмре, не загине!) з першого квітня. Але ж блін - тут такі погодні умови, що лише й роботи, що сидіти вдома та читати, читати і ще раз читати.
Отож. Короткий опис того, що буде творитись наступний місяць:
- За наступні 31 день читаю 50 книг.
- Мінімально на читання щодня виділяю по 4 години. Краще більше.
- Фіксую прочитане у щоденнику читача.
- Раз на тиждень звітуюсь на тему "Пройдений матеріал, або як я іще не з'їзав з глузду".
Спершу мислив забацати це масове читання у квітні. Зрозуміло, що для цього прийдеться відмовитись від багатьох речей, які є звичними. Насамперед - від їзди за рульом. Тільки громадський транспорт! У львівських тролейбусах взагалі можна отримати дві-три вищі освіти! Потрапиш у пробку, і читай собі....
Наступне - це читання новин. Ну, думаю, від того не дуже постраждаю. Це швидше за все плюс. Гігантський.
Потім прийдеться відкоригувати сон, спілкування з друзями (не впевнений, що всі вони зрозуміють до кінця те, що я швидше залишусь вдома за книгою, ніж піду тусуватись!)
Ще пару зауважень:
- Переважну більшість книг буду читати на своєму кіндлі. Але якщо матиму змогу читати "бумажку", то буду радий. Не братимусь за книги, об'єм яких перевищує 250 сторінок. Хоча не факт, чи так воно вийде.
- Щоденник читача веду в реальному вигляді. Тобто на папері. Паралельно фіксую свої думки на диктофоні - це найзручніший варіант. Так мені здається.
- Список прочитаних за тиждень книг буду залишати в онлайні. Авось хтось захоче мене перевірити, чи бува не сачкую я?
- Умовно ділю ту бібліотеку на дві частини: художня та наукова література. До наукової відношу і научпоп, і всяку там різну езотерику-психологію (хоча не впевнений, що саме цей напрям аж так хочу залишити у своїй голові). За замовченням пропорція ходожнього та наукового чтива буде 1:1.
Ну, все. Пора читати. :)