Click to view
Säg vad du vill men det går liksom inte att inte älska det här!! Jag måste ioförsig erkänna att jag fnissade något först men Takki lär ju typ aldrig någonsin varit snyggare så vad mer fanns det att skratta åt?!!! <3333 (*O*) Men jag har bara en liten fråga; VAD GÖR ALLA TJEJERNA DÄR????!!!!! (ÒoÓ) Det ska ju vara Tsubasa vid honom!! (TT_TT)
Har jag börjat bli världens lataste eller vad är det frågan om? Jag orkar liksom aldrig skriva på engelska längre, men jag får väll skylla på att jag är astrött efter en hel termin på AH (även känt som AF) så jag inte orkar vara så korekt eller vad det nu är man är!
Imorgon så är det iaf dagen innan Julafton och jag ska hem till R-chan och byta julklappar med henne och A-chan klockan 13.00. Softish~
SNART ÄR DET JUL!!!! (Och det får bli med två julbilder som jag avslutar mitt blogg-inlägg idag~)
![](http://i222.photobucket.com/albums/dd227/grisen917/1111-1.jpg)
![](http://i222.photobucket.com/albums/dd227/grisen917/11111.jpg)
(Observera det rosa håret på lolitan~ Jag? x))