«Укртелеком» бажає познайомитися...

Feb 22, 2011 11:32

В часи сивої давнини, коли мобільники
ще вважалися неодмінним аксесуаром успішної людини, ми спромоглися поставити в своїй квартирі стаціонарний телефон. У ті часи державний «Укртелеком» не міг задовольнити усі заявки від населення, спраглого спілкування на відстані. Тож на ринку зв’язку держава дозволила працювати комерційним телеоператорам.

У нашому випадку це була компанія «Свемон-інвест». Не можу сказати про неї нічого злого, та й доброго нічого не можу. Та, власне, мова не про це. Мова про те, що в один прекрасний день нам принесли папірець, в якому повідомлялося, що «Свемон-інвест» відійшов у кращий світ, а ми дісталися в спадок від нього славнозвісному «Укртелекому». Тож тепер маємо кудись іти й переукладати угоду на обслуговування з ним.

Бог свідок, проти «Укртелекому я теж нічого не маю. Але в хаті, де двоє маленьких дітей і киця, загубити маленький сірий папірець - це як у державне свято розіслати друзям СМС. А враховуючи те, що на кожного члена сім’ї, включаючи кицю, у нас припадає по 1,6 мобільних телефони, ніхто особливо цією втратою і не переймався.

За кілька днів відтоді ми з подивом з’ясували, що наш стаціонарний телефон не подає ознак життя. Треба було щось робити, але ж ви знаєте, як воно буває: то немає коли, то тобі просто не до цього. Але найголовніше те, що ми не відчували нагальної потреби в реанімації пацієнта, втрата якого була б неприємним фактом, але принципово в нашому житті нічого не змінювала б.

Утім, найцікавіше було попереду. Десь через місяць після констатації клінічної смерті пацієнта, він розразився бадьорою треллю. Маю визнати, це нас неабияк зворушило. Хоча й не настільки, щоб холодного зимового вечора побігти на поштове відділення одержувати телеграму від «Укртелекому» (повідомлення про наявність такої в двері нашої квартири всунула сумлінна листоноша). Звичайно ж, можна було подзвонити на пошту й попросити озвучити її текст. Але, сподіваюся, ви ще пам’ятаєте, що невдовзі стається із маленькими сірими папірцями в квартирі, де двоє маленьких дітей і одна киця.

Словом, дружбою із «Укртелекомом» ми не те, щоб знехтували. Ми просто воліли б, щоб першим у гості з усіма папірцями прийшов до нас він. А він натомість наполягав, щоб знайомитися приходили ми.

А в підсумку рахунок 2:1 на нашу користь. Поки що принаймні. І, хоч як це дивно, наша неквапливість подарувала нам вельми приємний бонус у вигляді кількамісячного абсолютно безкоштовного користування послугами стаціонарного зв’язку. Вочевидь, без договору з нами «Укртелеком» просто не може виставляти нам рахунки. Водночас там розуміють, що тупо відключивши наш апарат, вони напевно втратять одного зі своїх потенційних сумлінних клієнтів.

стаціонарний зв'язок, "Укртелеком", "Свемон-інвест", Кривий Ріг

Previous post Next post
Up