Вчера был один из дней, которые можно и вспомнить, кстати.
Да, 7-е ноября. Красный день календаря. За победу, за царя. Не погубим юность зря.
Сочинение на тему: как проводила праздник 7-го ноября юная хиппи с харьковского ин.яза. Ровно 15 лет назад, между прочим.
(
Как я ночевала на крейсере Аврора 7-го ноября 1917-го года )
Чучко й правда класний декан був.
Неслабо ти похіпувала колись, неслабо.
Reply
kstati, togda, po-moemu, zamdekana v etoj istorii uchastvovala, ne pomniu, kak ee zvali. Tozhe xoroshaja tetka byla. Ee dochka Karina s nami uchilas'.
Reply
Мені подобається ставлення Чучка до навчального процесу. Мало в кого з викладачів воно настільки сумлінне. Особисто йому я вдячний за свою німецьку (чотири роки у нас викладав).
Reply
http://www.livejournal.com/users/bozi/315147.html#comments
Reply
Марення подвійного громадянства, другої мови, ще там чогось - це не більше, ніж експортний пропагандисьтський трюк для російчиків: це не є його програмою для "внутрішнього користування", бо ця донецька наволоч прекрасно розуміє, що для пересічного українця (навіть східняка) питання мови не є актуальним, зате це актуальним для московитів, підтримки яких цей бандюк і прагне.
Reply
Reply
Reply
Reply
У багатьох (якщо не в більшості), якщо людина свідомо отримує паспорт іншої країни, це незаконно. Зрозуміло: навіщо країні визнавати громадянина, що свідомо вступив у комплекс прав і обов'язків (і невідомо яких!) по відношенню до зовсім іншої країни.
Ізраїль просто тихо ігнорує наявність інших паспортів (це специфіка тієї країни, щоправда).
Reply
Reply
Якщо між країнами не прописано в деталях процедура входження у спадщину від таких громадян, то обов'язково матиме місце порушення закону однієї з країн.
А таких потенційних колізій на рівні конфліктів кодексів - тисячі й тисячі. Країнам такі ситуації це не потрібні.
Це не так все просто, як здається.
Для пересічних же людей прагнення двох паспортів - це лише прагнення перетинати кордон країни, звідки вони виїхали. Для американців, слава Богу, це тепер не проблема.
Так що набувайте спокійно нове громадянство й приїжджайте сюди без перешкод і надалі.
Reply
В Европе - тем более, там гражданство можно иметь только благодаря гражданству одного из родителей. Например, у меня есть друг с четырьмя паспортами: мама из Черногории, папа из Швейцарии, сам он родился во Франции и живет в Америке. Все четыре паспорта у него есть совершенно легально, более того - у его дочерей, родившихся в Америке, тоже.
Reply
Я дуже багато працюю з іноземцями з країн Європи. Жодної людини з паспортами різних держав за більш як десять років діяльності я не зустрів.
Детальніше я коментувати наразі не можу.
При нагоді проконсультуюся ще у фахівців (хоч це непринципове питання для мене. Так, заради цікавості хіба.) Серед знайомих австрійців і німців є юристи.
Reply
Leave a comment