http://www.lrytas.lt/-12653845931264726298-ekologi%C5%A1ki-produktai-%C5%ABkinink%C5%B3-turgeliuose-kaip-apsisaugoti-nuo-apgaul%C4%97s.htmštai ekologiškų produktų gerbėjos padarytas interviu apie tai, kas yra ekologiškas produktas. Man didžiausia naujiena buvo, kad kirmėlėto bobulės obuolio negalima vadinti ekologiniu. Nuo šiol auklėsiu tėvą, kai
(
Read more... )
Reply
Reply
Reply
Reply
jei pardavinėja patys ūkininkai, galima pakalbėjus labai greitai suprasti, kokios to žmogaus vertybės, kaip jis vertina tą pačią ekologiją ir tada nekils didelio klausimo, ar meluoja jis apie savo ekologinius obuolius, ar nemeluoja.
ir tikiu, kad yra daug atvejų, kai žmonės nenori vargt dėl tų sertifikatų. kam tas sertifikatas, jei jie randa klientų, kurie ir taip tiki, kad pas juos ekologiška, jei jiems nekyla problemų dėl produkcijos realizavimo.
tik negi koks nors "Tatulos programos" vadovas ims kalbėti, kad reikia pasitikėti tais, kurie atrodo patikimi :)
čia juk taip slidu.
protingo neapgaus, durnių apgaus.
bet juk čia normali turgaus taisyklė.
man rodos, mes nutolom nuo turgaus tradicijų, norim, kad viskas būtų su popierėliais kaip parduotuvėj, net dėl kainų nesideram.
Reply
Kaip ten bevartyt, sertifikatai negimė patys iš savęs. Biurokratija sucks, bet ji savošiktai atlieka funkcijas. Kad ir vokimškas alus - yra ant praktiškai visų etikečių Reinheitsgebot - kas mūsų kalba raiškia tris ingrdientus, arba sudedamąsias dalis. Nei daugiau, nei mažiau. Įdomumo dėlei pasiskaityk, kas rašoma ant lt alaus etikečių.
Reply
Leave a comment