Andrew Titarenko · ЩОДО ПРИЗНАЧЕННЯ ГЕНЕРАЛА КЕЛОГА СПЕЦПРЕДСТАВНИКОМ ПО УКРАЇНІ.

Nov 30, 2024 09:00

Зараз пішли спекуляції щодо його поглядів на припинення війни в Україні, переважно з посиланням на ліві медіа. Навіть до мене докотилось.
За посиланням (https://efaidnbmnnnibpcajpcglclefindmkaj/https://www.armed-services.senate.gov/imo/media/doc/Kellogg_SASC%20Hearing%20Written%20Testimony_28%20Feb%202023%20(003).pdf) можна знайти повний англомовний текст його свідчення Конгресу США у лютому 2023 року. Це не "анонімні джерела, що анонімно розповіли в темряві анонімному кореспонденту, пошепки". Це пряма мова від Келога. Наводжу короткий переклад з 4і і 5ї з 9-ти сторінок свідчення.
Келог: "Не є загадкою, чому сталася ця війна. Російський диктатор Володимир Путін завжди обурювався американською перемогою в холодній війні та відкрито говорив про своє бажання повернути її назад.
Він підтримує відпрацьовану російську стратегічну концепцію, згідно з якою безпека забезпечується просування російських кордонів якомога далі на захід, а завоювання України - варварський акт і незважаючи на те, що це було неспровоковано, - він мав розпочати цей процес у сучасну епоху. Достатньо про роль Росії в цьому: ми тут, щоб обговорити роль Америки.
Щоб було зрозуміло, повномасштабному вторгненню Росії передувало принизливе відступлення та поразка в
Афганістаны, якиа змусила Путіна повірити, що він може почати нову війну в Європі без сильної відповіді, подібна до того, як він знайшов у 2014 році, коли вторгся в Крим.
Це слабкість триваючої обережної відповіді Америки на російське вторгнення переконує того самого диктатора вірити, що він може затягнути війну, і розраховувати на час для власної перемоги. Ця слабкість складалася з двох частин. Спочатку вона проявилась у нестриманні його, як тільки плани були відомі, починаючи з кінця 2021 року. Далі це було повільне та невпевнене надання допомоги Україні - вагання, замасковане величезним розміром наданої допомоги, але все ж справжнє - яке досягає успіху у сприянні веденню війни, але не в її завершенні.
Слід зазначити, що ця серійна американська слабкість мала один ранній виняток у політиці Президента Дональда Дж. Трампа. Це був президент Трамп, який відійшов від політики
попередника і надсилав американську зброю та допомогу Україні, що мало значення: перш за все, протитанкові боєприпаси Javelin, які виявилися вирішальними в перші дні, тижні та місяці цієї війни.
Коли ми шукаємо причини виживання українців проти російського нападу, коли практично ніхто не сподівався, що вони виживуть, ми віддаємо перш за все духу самих українців і керівництву свого президента. Це нація, яка об’єдналася у найвищу кризу і заробила світове захоплення та повагу. Але їхній дух був би лише моральною перемогою без зброї та ранньої підготовки союзників, щоб зняти російську броню, закріпити російські колони і зупинити російську агресію.
Однак припинення війни зараз має бути головним американським інтересом, інакше ми ризикуємо іншим
нескінченна війна.
Ми не думаємо, що війна закінчиться всеосяжною українською перемогою на полі бою, і ще менше віримо у російське завоюванні України.
Відбудуться певні переговори між ворогуючими сторонами - і тому ми повинні дивитися на те, що прискорить ці переговори, згідно з американською честю та інтересами. Війну, породжену американською слабкістю, можна закінчити лише Американська сила.
Тому шлях до проведення цих переговорів полягає в тому, щоб дати Україні змогу перемогти російську армію в Україні. Поставити російську армію в Україні під загрозу поразки - це сильна позиція, яку Путін не може ігнорувати.
Причин такого американського інтересу багато. Ця війна загрожує очолюваному Америкою міжнародному порядку, який наші батьки й діди болісно виборювали у Другій світовій війні, і у холодній війні, що послідувала. Наше процвітання тут, удома, безпосередньо залежить від підтримання та увічнення цього порядку з Америкою в провідній ролі. Ми не можемо бути в безпеці в такому положенні, поки Росія веде агресивну війну, яка руйнує світовий порядок, дестабілізує товарні ринки та робить ланцюжки поставок продовольства нестабільними. Те, що Росія робить це як стратегічний союзник і партнер найбільшого суперника Америки та загрози номер один,
Китайської Народної Республіки лише підкреслює небезпеку. Не помиляйтеся: слабкість проти російської агресії - це слабкість проти комуністично-китайської загрози. З історії ми знаємо, що диктаторські влади спостерігають і навчаються, щоб дізнатися, як далеко вони можуть зайти: і ми це знаємо
Перемога Росії в Україні сьогодні майже напевно означає війну для Тайваню завтра.
Для всього цього Америці потрібно, щоб війна в Україні закінчилася. Припинення війни в Україні має бути визначено, і має бути шлях до цього.
Ми ще маємо отримати це від нинішньої адміністрації. Просто кажучи, що один підтримає Україна на «скільки потрібно» - це наклейка на бампер, а не стратегія. Без числа додаткових пакети допомоги, жодні раунди санкцій і навіть візит Президента до Києва не замінюють Американське лідерство.
Пане Голово, пане високопоставлений члене, шановні члени цього Комітету, нам потрібно покласти цьому край війни зараз, і забезпечити початок переговорного процесу. У моєму коментарі та письмовому аналізі протягом останнього року я був послідовним щодо того, як виглядає кінець підходу «Америка перш за все» до цього конфлікту.
• По-перше, забезпечити Україну військовим озброєнням, необхідним для перемоги над російською армією в Україні, запровадити суворі заходи відповідальності за таку військову допомогу, і зробіть це це негайно.
• По-друге, визначте кінцевий стан того, як ця війна закінчиться - і дорожню карту, щоб досягти цього.
• По-третє, спонукати наших союзників робити більше, витрачати більше і швидше".
Вибачайте за кострубатий переклад, і не дивіться CNN. Їх в Америці вже майже ніхто не дивиться.

україна, конспирология, тайвань, сша, китай, байден, х%№ло, левые, рассея, война, трамп

Previous post Next post
Up